Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Jaro Černý a SK Energy – Fany Gastro testovali na Nurburgringu.

 Jaro Černý a SK Energy – Fany Gastro testovali na Nurburgringu.

Jaro Černý so svojim novým tímom SK Energy – Fany Gastro a tímovým kolegom Ondrom Ježkom sa 21.7.2013 v rámci tréningu zúčastnili 6 hodinového majstrovského preteku na nemeckom okruhu Nurburgring.

Chalani tvorili trojčlennú posádku s ďalším nemeckým jazdcom jazdiacim FIM Superstock 1000 Cup, Marcom Moserom. Jazdci jazdili na svojich motocykloch a pripravovali sa tým i na septembrový podnik na tomto okruhu.

 Jaro Černý:

“Test na Nurburgringu nám celkom vyšiel. S mojou novou motorkou sa postupne začínam cítit komfortnejšie ale ešte stále je na čom pracovať. 6 hodinový pretek sa nám podarilo vyhrať aj keď nič iné sme si ani dovoliť nemohli, nakoľko to neboli žiadne majstrovstvá sveta :-). Hodnotím to pozitívne a som rád za každý kilometer na trati, pretože stále cítim, že niesom stopercentne vyjazdený a ten skoro rok je poznať...Ďakujem p. Grečovi, že som sa mohol testu zúčastniť.”

Ďakujeme i firme Paolo Airoh Slovakia – Rasťovi Hanušovi a Robovi Očenášovi, Kellys Bicycles a všetkým čo nám pomáhajú a fandia.

Ďalší pretek seriálu FIM Superstock 1000 Cup a Majstrovstiev sveta Superbike – World Superbike Championship, pokračuje dvojpretekom 2.- 4.8.2013 na anglickom okruhu Silverstone.

 

Cerny_Imola1.jpgnurburg.jpgnurburg1.jpgnurburg2.jpgnurburg3.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok