Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

 

Zostaňte s nami v kontakte

* - odoslaním formulára súhlasíte s podmienkami uvedenými nižšie.

Týmto dobrovoľne poskytujem Slovenskej motocyklovej federácii, IČO: 30813883, so sídlom Športovcov 340, 017 01 Považská Bystrica (ďalej ako „SMF“) svoje osobné údaje a e-mailovú adresu a mnou zadané údaje: priezvisko a meno, za účelom zasielania informácií, newslettrov a informačných emailov.

Som si vedomý, že SMF bude spracúvať moje osobné údaje (e-mailovú adresu, priezvisko a meno) počas piatich rokov odo dňa udelenia súhlasu so spracovaním, za účelom zasielania informačných mailov a newsletterov, alebo do doby, kým tento svoj súhlas odvolám. Informácie obsiahnuté v newsletteroch a informačných mailoch sa môžu týkať aj informácií a podujatí partnerov SMF. SMF sa zaväzuje, že osobné údaje získané týmto súhlasom, nebudú poskytnuté našim obchodným partnerom a prípadné emaily a newslettre budú zasielané iba z adresy SMF.

Ak bude zaslaný email obsahovať link na stránky SMF, som si vedomý a súhlasím, že pri prehliadaní tejto webovej stránky môže v niektorých prípadoch dochádzať k spracovaniu mojej IP adresy. Webová stránka SMF používa cookies.

Ďalej uvádzam, že som si vedomý, že súhlas so spracovaním osobných údajov môžem kedykoľvek odvolať. Odvolanie súhlasu so spracovaním osobných údajov je možné učiniť prostredníctvom webového odkazu, ktorý je uvedený v každom newsletteri, alebo môžete kedykoľvek požiadať o výmaz vašich osobných údajov na smf@smf.sk. Takéto odvolanie bude mať za následok, že mnou poskytnuté osobné údaje už nebudú naďalej spracované správcom pre účely zasielania informačných e-mailov a newslettrov.

Práva a povinnosti, ktoré vyplývajú zo spracovania osobných údajov, sa riadia nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2016/679.

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok