Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Nová spolupráca v oblasti zákon.poisťovania motorových vozidiel

Nová spolupráca v oblasti zákon.poisťovania motorových vozidiel

 

V snahe zvýšiť bonitu členstva v SMF ponúkame pre našich členov služby nového partnera - spoločnosti NFA Finance Group, s.r.o. Prostredníctvom tejto spoločnosti je možné uzatvoriť zákonné poistenie motorových vozdiel, atď., pričom z každej uzatvorenej zmluvy finančne profituje aj SMF, čiže sa nejedná len o výhody pre členov SMF ale aj o novú formu podpory motocyklového športu u nás. 

NFA Finance Group, s.r.o. je spoločnosť venujúca sa finančnému poradenstvu a jej hlavným cieľom je analyzovať finančný trh a vyberať najkvalitnejšie produkty z množstva finančných inštitúcií u nás. Tým, že spoločnosť NFA Finance Group, s.r.o. je nezávislá od všetkých finančných inštitúcií, jej prístup ku klientovi je individuálny a poradenstvo je „šité na mieru“ podľa jeho skutočných potrieb a možností. Spoločnosť ponúka svoje služby v nasledovných oblastiach: životné a neživotné poistenie, bankové produkty, sporenie, investovanie, leasing, reality, účtovné a právne poradenstvo.

Prvým krokom spolupráce medzi NFA Finance Group, s.r.o. so SMF je ponuka zákonného poistenia motorových vozidiel, pričom spoločnosť NFA Finance Group, s.r.o. ponúka jednak prepočet doposiaľ plateného zákonného poistenia a taktiež prípadné uzatvorenie tohto poistenia z ktorého bude SMF prislúchať zmluvná odmena. Ak Vás ponuka zaujala, je potrebné v zákonnej lehote min. 6 týždňov pred vypršaním doposiaľ platnej zmluvy podať výpoveď a požiadať v spoločnosti NFA Finance Group, s.r.o. o uzatvorenie novej poistnej zmluvy.

V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte so svojimi dotazmi priamo spoločnost NFA Finance Group, s.r.o. prostredníctvom kontaktného e-mailového dotazníka:

 

Kontaktné údaje na Vás:


Telo správy:


antispam: opíšte číslo z obrázka

CAPTCHA   
  
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok