Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

ME enduro Uhlířske Janovice

Cez víkend 24.-25.8.2013 sa v Uhlířskych Janoviciach (ČR) uskutočnilo tretie podujatie majstrovstiev Európy enduro a to za účasti najlepších jazdcov Európy. Celkom sa šampionátu zúčastnilo cez 160 jazdcov z 8 krajín medzi ktorými bolo i 14 jazdcov SMF.

V sobotu sa za slnečného počasia najviac z našich darilo Thomasoci Hostinskému, ktorý skončil v triede Junior E2/E3 na piatom mieste. Jakub Juríček skončil v sobotu v tej istej triede na 16.a Dušan Paulen na 17.mieste.  V triede junior do 20 rokov skončil v sobotu Lukáš Rosina na 11. a Jaroslav Postredný na 13.mieste. V triede E2 sa český jazdec s licenciou SMF Martin Volný umiestnil na 9. Mieste. Medzi ženami sme mali jednu zástupkyňu Michaelu Polívkovú (ČR s lic. SMF), ktorá v sobotu skončila na piatom mieste. Medzi veteránmi skončil v prvý súťažný deň Emil Čunderlík 19 mieste a Ján Zaťko na 22.mieste.

      Druhý deň sa Thomasovi Hostinskému darilo ešte lepšie,  v triede Junior E2/E3 na krásnom treťom mieste. Druhým najlepším výsledkom z našich jazdcov bolo desite miesto Martina Volného v triede senior E2. J. Juríček skončil ako pätnásty, pre pretrhnutú reťaz sa predčasne pretek skončili pre Dušana Paulena. V triede Junior do 20rokov na druhý deň opäť bodovali aj Jaroslav Postredný z desiateho miesta a Lukáš Rosina z jedenásteho. Druhý deň patril aj veteránom a z jedenásteho miesta sa tešil Emil Čunderlík.


Posledné podujatie seriálu ME enduro, ktoré je zároveň i Európskym šampionátom družstiev sa bude konať v dňoch 18.-20. Októbra 2013 v portugalskom meste Ourem Fatima.

 

Kompletné výsledky ME Uh.Janovice:
http://www.czechenduro.cz/index.php/european-enduro-championship-2013/538-vysledky-results-eec-uhlirske-janovice-24-8-2013


Foto: https://www.facebook.com/czechenduro.cz/photos_stream

 

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok