Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

ME EMX65 a 85 Culitz, Nemecko

ME EMX65 a 85 Culitz, Nemecko

Štvrté odujatie tohtoročného seriálu majstrovstiev Európy v motokrose EMX65 a EMX85 - severozápadná zóna sa uskutočnilo uplynulý víkend v nemeckom meste Culitzsch. Na šampionáte štartoval v tr.EMX85 aj mladý slovenský motokrosár Sameul Struk, ktorý skončil v silnej konkurencii na veľmi peknom 15.mieste.

Medzi najmenšími v triede EMX65 si prvenstvo vybojoval rovnako ako u nás v Šenkviciach nemecká motokrosová nádej Constatntin Piller. Druhý skončil jeho krajan Simon Langenfelder a tretí Kay Karssemarkers z Holandska.  

V triedu EMX85 sa podujatia zúčastnilo až 51 jazdcov a preto pred finálovými jazdami sa išla kvalifikácie A a B z ktorých postúpilo 40 jazdcov medzi ktorými bol i slovenský jazdec Samuel Struk. Samko postúpil zo 6.miesta v kvalifikácii A. Obe finálové jazdy suverenne ovládol dánsky jazdec Mikkel Haarup, ktorý je i vedúcim jazdcom priebežného poradia. Striebornú priečku si vyjazdil Christopher Mills z Anglicka s bronzovú Rick Elzinger z Holandska. Samko Struk po 14.mieste v prvej jazde a 13.v druhej skončil v Nemecku zo 40-tich jazdcov na veľmi peknom 15.mieste a v priebežnom poradí šampionátu mu po štyroch pretekoch patrí 18.priečka.

Kompletné výsledky sa nachádzajú na stránke http://www.fim-europe.eu/events/37

 

 

Start_Motocross_NW.jpgsamuel_struk.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok