Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.
Licenčné poplatky a  nominačky 2021

Licenčné poplatky a nominačky 2021

Vzhľadom na množiace sa dotazy ohľadom platieb jazdeckých licencií SMF pre rok 2021, Vám opätovne dávame do pozornosti, že pre sezónu 2021 už nie je výška licenčného poplatku pre jazdcov termínovo ohraničená, ale pri platbe licencie bude rozhodujúce, či mal jazdec licenciu v roku 2020.

»»
Zneužívané látky

Zneužívané látky

Slovenská antidopingová agentúra pripravila materiál "Rekreačné drogy po novom s nižšími sankciami", v ktorom sa dozviete o zmenách v novom Svetovom antidopingovom poriadku ohľadom spoločenských drog a ich sankciovania u športovcov. Celý článok nájdete tu 

»»

SLOVAKIA RING – Vyber si svoje dobrodružstvo


Vianoce sa nezadržateľne blížia a tak hľadanie toho správneho darčeka pre seba a svojich blízkych sa stáva témou týchto dní. V rámci vianočnej ponuky sme pre vás aj my pripravili viacero nových atrakcií a ponúk. Vyberáme z nich:

»»
Usmernenie MŠVVaŠ SR k vyhláškam ÚVZ SR č. 26 a 27 zo dňa 24. novembra 2020

Usmernenie MŠVVaŠ SR k vyhláškam ÚVZ SR č. 26 a 27 zo dňa 24. novembra 2020

Na stránke ministerstva školstva SR www.minedu.sk bolo uverejnené usmernenie MŠVVaŠ SR k vyhláške Úradu verejeného zdravotníctva č. 26 a 27 zo dňa 24.11.2020. Materiál obsahuje i nariadenia pre priebeh tréningového procesu a taktiež hovorí o pravidlách pre hromadné športové podujatia v interiéri aj exteriéri (farebne vyznačené):

 

»»
Slováci na Dakare: Erik Vlčák

Slováci na Dakare: Erik Vlčák

Odpočítavame posledné dni do Dakaru 2021, kde predstaví štvorlístok Slovákov. Postupne si každého z nich predstavíme, aj keď niektorých predstavovať ani netreba. Erik Vlčák je však spomedzi všetkých štyroch rallistov "nováčik", no aj napriek tomu sa rozhodol na Dakare 2021 štartovať v triede Dakar Original, alebo v minulosti známej ako Malle Moto.

»»
Projekt SADA - výživové doplnky 7 - aminokyseliny (1.časť)

Projekt SADA - výživové doplnky 7 - aminokyseliny (1.časť)

Dávame Vám do pozornosti siedmy článok od Antidopingovej agentúry SR (SADA), ktorý sa tentokrát venuje aminokyselinám. Pre športovcov je to veľmi rozporuplná téma, plná hoaxov a zvláštnych tvrdení.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok