Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.
Úrazové poistenie v poisťovni UNION pre jazdcov SMF

Úrazové poistenie v poisťovni UNION pre jazdcov SMF

SMF prostredníctvom partnerskej spoločnosti NFA Group, s.r.o. uzatvorila poistnú zmluvu prostredníctvom ktorej si môžu členovia SMF - jazdci uzatvoriť úrazové poistenie i pre výkon motocyklového športu počas motocyklových tréningov a súťaži. Výhodou tohto poistenia je skutočnosť, že poistné obdobie je možné navoliť podľa plánovanej dlźky výkonu športovej činnosti, pričom minimálna doba poistenia je 1 mesiac.

»»
Poistenie liečebných nákladov v zahraničí - šport

Poistenie liečebných nákladov v zahraničí - šport

Ak jazdec požaduje vystaviť medzinárodnú A licenciu, resp. licenciu FIM, FIM Európa s celoročným štartovacím povolením, je povinný predložiť k žiadosti platné celoročné poistenie liečebných nákladov v zahraničí pre športovú činnosť. K žiadosti o vystavenie licencie stačí doložiť kópiu tohto príslušného poistenia liečebných nákladov v zahraničí kryjúce športovú činnosť. Nesmie sa jednať o turistické poistenie liečebných nákladov v zahraničí. V prípade, že jazdec takéto poistenie nemá, SMF ponúka uztavorenie tohto poistenia prostredníctvom SMF v poisťovni UNION. 

»»
Poistenie podujatí kalendára SMF

Poistenie podujatí kalendára SMF

Všetky podujatia SMF zaradené do kalendára príslušného súťažného ročníka sú poistené rámcovou zmluvou poistenia všeobecnej zodpovednosti za škodu a poistnou zmluvou na škody spôspbené živelnými pohromami. Zmluvy má SMF uzatvorené v poisťovni UNION prostredníctvom spoločnosti NFA Finance Group, s.r.o.

»»
Poistenie liečebných nákladov v zahraničí - doprovod jazdcov, fanúšikovia

Poistenie liečebných nákladov v zahraničí - doprovod jazdcov, fanúšikovia

SMF má rozšírenú ponuku poistných služieb pre svojich členov, prípadne pre členov doprovodných tímov a fanúšikov jazdcov SMF. Ponúkame uzatvorenie celoročného turistického poistenia liečebných nákladov v zahraničí ako aj celoročného poistenia liečebných nákladov v zahraničí pre mechanikov, t.j. osoby vykonávajúce manuálnu prácu.  

»»
Nová spolupráca v oblasti zákon.poisťovania motorových vozidiel

Nová spolupráca v oblasti zákon.poisťovania motorových vozidiel

 

V snahe zvýšiť bonitu členstva v SMF ponúkame pre našich členov služby nového partnera - spoločnosti NFA Finance Group, s.r.o. Prostredníctvom tejto spoločnosti je možné uzatvoriť zákonné poistenie motorových vozdiel, atď., pričom z každej uzatvorenej zmluvy finančne profituje aj SMF, čiže sa nejedná len o výhody pre členov SMF ale aj o novú formu podpory motocyklového športu u nás. 

»»
SportGroupCZ - ponuka úrazového poistenia pre športovcov

SportGroupCZ - ponuka úrazového poistenia pre športovcov

SMF ponúka pre svojich členov - jazdcov využiť ponuku spoločnosti SportGroup CZ v oblasti úrazového poistenia motocyklový šport.

»»
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok