Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.
Svetový environmentálny deň - pozvánka na on-line meeting SMF

Svetový environmentálny deň - pozvánka na on-line meeting SMF

Už tradične je 5.jún venovaný oslave Svetového dňa životného prostredia. Tento rok je ústrednou témou tohto environmentálne dňa biodiverzitu. Tak ako každoročne i tento rok sa i SMF zapája do osláv Svetového „enviro“ dňa a to uskutočnením on-line meetingu venovanému téme „Biodiverzita".

»»

Environmentálny výbor

PREDSEDA ENVIRONMENTÁLNEHO VÝBORU:

Ing. Pavol ŠINSKÝ
mobil: +421 905 352 688
e-mail: psinsky@gmail.com


 
Pozvánka - enviro seminár SMF 2019

Pozvánka - enviro seminár SMF 2019

Dňa 16.3.2019 sa na výstavisku Incheba Expo Bratislava počas výstavy Motocykel 2019 uskutoční seminár pre environmentálnych komisárov SMF. Absolventi uvedeného seminára budú môcť získať licenciu EK SMF, ktorá je platná 2 roky. V prípade záujmu o účasť na predmetnom seminári prosím kontaktujte p. Šinského (psinsky@gmail.com) alebo sekretariát SMF (smf@smf.sk).

»»
Environmentálna podložka SMF stále v predaji!

Environmentálna podložka SMF stále v predaji!

Nechceš byť pokutovaný na podujatiach? Nie je ti ukradnuté životné prostredie? Tak neváhaj a zakúp si environmentálnu podložku pod tvoj motocykel! Opätovne dávame do pozornosti, že v zmysle environmenálneho predpisu SMF sú jazdci povinní na podujatiach pod motocyklami pri tankovaní a servise používať absorpčné podložky bez ohľadu na podkladový materiál prostredia, kde sa podujatie koná. Sekretariát SMF stále ponúka možnosť zakúpenia environ. podložky SMF od holandského dodávateľa potvrdeného FIM-om.

»»
"FIM RIDE GREEN"  v animovanom komikse

"FIM RIDE GREEN" v animovanom komikse

Pridajte sa k nám a cestujte časom s Gregom Hancockom, veľvyslancom FIM pre životné prostredie a jeho synom Karlom, hviezdou tohto príbehu, ktorý nás vedie cez udalosti od roku 1992, kedy skupina vizionárov vo FIM-e vytvorila prvú pracovnú skupinu pre životné prostredie. Sledujte video a objavte kľúčové míľniky a najzaujímavejšie momenty programu, ako je prvý environmentálny predpis , partnerstvo s OSN v oblasti životného prostredia a konferencia Ženy + udržateľný rozvoj, ktorá sa konala v Jereze v roku 2015.

»»
Nová komisia FIM - Medzinárodná komisia udržateľného rozvoja (CID)

Nová komisia FIM - Medzinárodná komisia udržateľného rozvoja (CID)

Medzinárodná motocyklová federácia FIM sa zaviazala k riešeniu otázok životného prostredia a vytvorila Medzinárodnú komisiu udržateľného rozvoja (CID), aby tak presadila svoju politiku v tejto oblasti.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok