Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.
Valné zhromaždenia disciplín SMF za rok 2020

Valné zhromaždenia disciplín SMF za rok 2020

Súčasná pandemická situcáia zasiahla celú spoločnosť, šport a náš motocyklový šport nevynámajúc. Okrem zrušenia podujatí sezóny 2020 musela Riadiaca rada SMF doporučiť svojim športovým komisiám preloženie uskutočnenia svojich valných zhromaždení.

»»
Večer majstrov SMF 2020 až na jar 2021

Večer majstrov SMF 2020 až na jar 2021

Vyhodnotenie sezóny 2020, tzv. Večer majstrov SMF 2020, ktorý sa mal pôvodne uskutočniť 5.12.2020 v Púchove, sa pre zákaz organizácie hromadných podujatí uskutoční v náhradnom termíne v prvom štvrťroku 2021.

»»
Aká bola sezóna cestných pretekov motocyklov na Slovensku

Aká bola sezóna cestných pretekov motocyklov na Slovensku

Cestná pretekárska motocyklová sezóna bola rovnako ako aj v iných krajinách poznamenaná pandémiou koronavírusu, ale aj napriek tomu sa podarilo Športovej komisii CPM SMF pripraviť seriály pre rýchlostných pretekárov, juniorov a a oldtimery.

»»
Usmernenie MŠVVaŠ SR pre výkon športu zostáva nezmenené

Usmernenie MŠVVaŠ SR pre výkon športu zostáva nezmenené

Ministerstvo školstva,vedy,výskumu a športu SR prijalo usmernenie k vyhláške ÚVZ SR č.12/2020 z 29.10.2020 pre oblasť športu, ktoré sa dotýka i tréningovej prípravy v motocyklovom športe. Uvedené usmernenie zostáva i naďalej nezmenené. V zmysle tohto usmernenia a jeho aktualizácie k 16.11.2020 stále platí, že sa zakazuje usporadúvať hromadné podujatia športovej, kultúrnej, zábavnej, spoločenskej či inej povahy v jednom okamihu v počte nad 6 osôb.

»»
Predsa máme Grand Prix Challenge!!!

Predsa máme Grand Prix Challenge!!!

Niekto už ani nedúfal, niekto v kútiku duše veril....Grand Prix Challenge 2021 bude v Žarnovici!!! Najvýznamnejšie podujatie v histórii slovenskej plochej dráhy, ktoré bolo Speedway Clubu Žarnovica pridelené už pred touto sezónou a muselo byť odvolané kvôli bezpečnostným opatreniam spojeným so šírením COVIDu 19, sa predsa uskutoční na jedinom slovenskom plochodrážnom ovále.

»»
Búlikova španielska skúsenosť so šesťstovkou

Búlikova španielska skúsenosť so šesťstovkou

Lákavá príležitosť sa naskytla čerstvo 15-ročnému slovenskému reprezentantovi Michalovi Búlikovi v závere sezóny. Po úspešnej premiére v triede šesťstoviek v podobe dvoch víťazstiev v šampionáte Alpe Adria v Rijeke, prišla Michalovi ponuka z tímu  New2 Project absolvovať s nimi ešte jedno podujatie. Voľba padla na posledné preteky ESBK, ktoré sa konali 7. a 8. novembra v španielskom Jereze a Michal v nich potvrdil, že prestup do vyššej triedy bol správnou voľbou.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok