Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.
R.I.P. Ladislav Šnegoň, st.

R.I.P. Ladislav Šnegoň, st.

V nedeľu 31. januára 2021 nás vo veku 74 rokov navždy opustil pán Ladislav Šnegoň starší. Jeho životom boli motorky, pomáhal pri projektoch v motocyklovom športe a v ostatných rokoch sa staral aj o výkonnostný rast svojho vnuka Dominika Michaloviča, nášho úspešného pretekára v triede šesťstoviek.

»»
Generálne zhromaždenie FIM Europe

Generálne zhromaždenie FIM Europe

Vo štvrtok 28.1.2021 sa prostredníctvom video konferencie uskutočnilo generálne zhromaždenie FIM Europe (FIME). Konferencia sa pôvodne mala konať v rámci FIM Europe kongresu v júli 2020 v Prahe, ktorý však musel byť z dôvodu COVID-19 situácie odložený.

»»
SMF sekretariát do  7.2.2021

SMF sekretariát do 7.2.2021

Z dôvodu vládnych opatrení v súvislosti s ochorením COVID-19 a z dôvodu rekonštrukčných prác v budove sídla SMF v Pov.Bystrici je sekretariát SMF do 07.02.2021  otvorený v upravených úradných hodinách a to  pracovné dní od 8:30 do 14:30 hod. Mimo uvedených hodín je potrebné si osobnú návštevu telefonicky vopred dohodnúť.
Ďakujeme za pochopenie.

»»
Kalendár športovej sezóny SMF 2021

Kalendár športovej sezóny SMF 2021

Motocyklová športová sezóna 2021 nám už klope na dvere. I keď súčasná situácia s ochorením COVID-19 nie je pre šport priaznivá, pevne veríme, že sa nám spoločne podarí čo najrýchlejší návrat do starých koľají a že i keď možno trošku neskorším začiatkom budeme môcť spustiť a uskutočniť všetky pripravované podujatia športovej sezóny 2021.

»»
Licencie SMF 2021

Licencie SMF 2021

Napriek tomu, že celú spoločnosť momentálne sužuje súčasná pandemická situácia SMF pripravuje rozbeh športovej sezóny 2021 v plnom prúde. V súčasnej dobe prebiehajú rokovania ohľadne skladby kalendára, pričom športové komisie pripravujú i náhradné verzie pre prípad, že budeme musieť zahájiť sezónu neskôr ako sa plánuje. V súčasnej dobe prebieha zber žiadostí o vystavenie licencie SMF v zmysle prijatej Smernice pre podávanie žiadostí o lic. SMF 2021

»»
Nová kniha  "Športové motocykle TATRAN"

Nová kniha "Športové motocykle TATRAN"

Najnovšia – piata kniha zo série Motocykle Považských strojární predstavuje ojedinelý príbeh úspešných slovenských drahokamov na dvoch kolesách z prototypovej dielne a konštrukcií Vývoja športových motocyklov TATRAN.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok