Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Licencie SMF 2021

Licencie SMF 2021

Napriek tomu, že celú spoločnosť momentálne sužuje súčasná pandemická situácia SMF pripravuje rozbeh športovej sezóny 2021 v plnom prúde. V súčasnej dobe prebiehajú rokovania ohľadne skladby kalendára, pričom športové komisie pripravujú i náhradné verzie pre prípad, že budeme musieť zahájiť sezónu neskôr ako sa plánuje. V súčasnej dobe prebieha zber žiadostí o vystavenie licencie SMF v zmysle prijatej Smernice pre podávanie žiadostí o lic. SMF 2021

Uvedená smernica obsahuje všetky pokyny a informácie k podaniu žiadosti o licenciu SMF a taktiež k úhrade licenčného poplatku, ktorý je zvýhodnený pre tých členov-jazdcov, ktorí mali vystavenú licenciu i v roku 2020. Preto sú v smernici uvedené pri každej disciplíne 2  výšky lic.poplatkov - prvá je pre tých, ktorí mali licenciu v roku 2020 a druhý, pravý stĺpec obsahuje lic. poplatok pre jazdcov, ktorí nemali v roku 2020 licenciu SMF.

Vzhľadom na súčasnú zložitú situáciu pri potvrdzovaní lekárskej prehliadky a overenia podpisov zákonných zástupcov neplnoletých jazdcov je možné poslať teraz len prvú stranu žiadosti a dodatočne doposlať /doložiť druhú stranu s lek.prehliadkou, resp. potvrdenými podpismi rodičov.

V súvislosti so zasielaním žiadosti vám chcem dať do pozornosti tlačivo žiadostí o licenciu SMF, ktoré nájdete na stránke https://www.smf.sk/smf-formulare/  a ktoré je možné vypísať v rôznych formátoch, resp. je možné tieto žiadosti podať i on-line. Žiadosť o lic. jazdca je možné vypísať v tlačenej exelovskej verzii (xls formát) a tento potom poslať poštou alebo e-mailom na sekretariát SMF. Alebo je možné žiadosť vypísať vo vyplniteľnej verzii PDF a taktiež poslať ku nám poštou alebo e-mailom. Treťou verziou je odoslanie žiadosti o lic, jazdca on-line, pričom potvrdenie od lekára, resp. overené podpisy zákonných zástupcov je potrebné priložiť ako prílohu on-line dokumentu v časti Lekárske potvrdenie / overené podpisy zákonných zástupcov. Taktiež je možné v časti Úhrada licenčného poplatku priložiť doklad o úhrade vkladom/prevodom.

Pri ostatných žiadostiach (člen, činovník, tréner atď.) je možné vypísanú žiadosť vo word formáte, alebo v PDF formáte a taktiež je možné tieto žiadosti podať on-line (odkaz na on-line formulár je vždy pod názvom príslušnej žiadosti). 

V priebehu budúceho týždňa sekretariát SMF odosiela vystavené licencie žiadateľom, ktorí majú všetky povinnosti a podmienky splnené. Postupne budú riešené všetky obdržané žiadosti o licenciu SMF 2021. 
V prípade, že plánujete vycestovať za tréningovou prípravou do zahraničia a je potrebné urýchlené vybavenie Vašej žiadosti kontaktujte sekretariát SMF.

Súčasne s podávaním licencie je potrebné v disciplínách CPM, MX a EaR registrovať si štart. číslo v nominačnej listine, ktorá sa nachádza v príslušnej disciplíne.
UPOZORNENIE:  v nominačných listinách disciplín MX a EaR sú minuloročné št. čísla rezervované do 31.1.2021, t. j. pokiaľ si jazdec opätovne nezarigistruje svoje št. č. zo sezóny 2020 do 31.1.2021, číslo prepadne a môže byť potvrdené inému jazdcovi.

 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne licencii, prípadne sezóny 2021 adresujte na sekretariát SMF e-mailom na adrese smf@smf.sk, alebo telefonicky 0903/695835, 0905/601243.


 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok