Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.
Usmernenie MŠVVaŠ SR v súvislosti s ochorením COVID-19 pre oblasť športu

Usmernenie MŠVVaŠ SR v súvislosti s ochorením COVID-19 pre oblasť športu

V súvislosti s ochorením COVID-19 spôsobeným koronavírusom SARS-CoV-2 na základe prijatých opatrení a zákazov Ústredným krízový štábom a ÚVZ SR vydáva Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR nasledujúce usmernenie pre oblasť športu pre národné športové zväzy, národné športové organizácie, športové organizácie, samosprávne kraje, obce a prevádzkovateľov športovej infraštruktúry v tomto znení:

»»
FIM mototuristické podujatia až v roku 2021 - aj FIM motocamp na Slovensku

FIM mototuristické podujatia až v roku 2021 - aj FIM motocamp na Slovensku

Vzhľadom na vývoj pandémie koronavírusového ochorenia a vzhľadom na prvoradú ochranu zdravia tisícok motocyklových fanúšikov a organizátorov jednotlivých podujatí, rozhodla komisia mototuristiky FIM o preložení všetkých plánovaných podujatí. V zmysle uvedeného rozhodnutia sa i plánovaný FIM Motocamp na Slovensku (Haligovce, 29.-31.7.2020) uskutoční až v roku 2021. 

»»
M SR šprint na Slovakia Ringu preložené!

M SR šprint na Slovakia Ringu preložené!

Na základe vývoja ochorenia COVID-19 organizátor SŠA ruší úvodné podujatie tohtoročného seriálu M SR v šprinte motocyklovm ktoré sa malo uskutočniť na okruhu Slovakia Ring 18.4.2020. organizátor spolu s okruhom v súčasnej dobe hľadá náhradný termín, ktorý bude včas zverejnený.

»»
Výstava Motocykel 2020 a GZ SMF sa presúvajú

Výstava Motocykel 2020 a GZ SMF sa presúvajú

V súvislosti s aktuálnou situáciou ohľadne ochorenia COVID-19 na Slovensku a v reakcii na udalosti uplynulých dní výstavisko Incheba Expo Bratislava rozhodlo, že výstava MOTOCYKEL 2020, ktorá sa mala uskutočniť v dňoch 12.-15.3.2020, sa presúva na náhradný termín.V kontexte s uvedeným SMF oznamuje, že plánované generálne zhromaždenie SMF, ktoré sa malo uskutočniť v rámci predmetnej výstavy v sobotu 14.3.2020 sa taktiež prekladá na náhradný termín. Nový termín GZ SMF bude včas oznámený a to podľa vývoja situácie ohľadne koronavírusového ochorenia.

»»
Celosvetový FIM Motocamp opäť na Slovensku

Celosvetový FIM Motocamp opäť na Slovensku

Na základe poverenia komisie mototuristiky FIM sa tento rok na Slovensku, po druhýkrát, uskutoční celosvetové stretnutie mototuristov FIM MOTOCAMP 2020. Po dohode so zástupcami FIM sa podujatie uskutoční v termíne 27.7.-01.08.2020 v kempe Goralský dvor v obci Haligovce, pričom oficiálny program je v dňoch 29.-31.7.2020.

»»
M SR v bodovacej súťaži mototuristiky Lanžhot-Šaštín 2020

M SR v bodovacej súťaži mototuristiky Lanžhot-Šaštín 2020

V dňoch 18. - 20. septembra 2020 sa v Lanžhote - Šaštíne uskutoční tradičné podujatie 9-dielneho seriálu majstrovstiev Slovenska v bodovacej súťaži mototuristky 2020. Organizátorom nie je nikto iný ako skúsený Albín Božek (bývalý viceprezident SMF pre ŠMT). Bližšie informácie a kontakt na organizátora získate v priloženom materiáli.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok