Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.
Úprava v kalendári seriálu M SR v šprinte motocyklov

Úprava v kalendári seriálu M SR v šprinte motocyklov

Súčasná pandemická situácia v týchto dňoch značnou mierou ovlpyvňuje i kalendár tohtoročných Majstrovstiev SR v špirnte motocyklov. Športová komisia ŠMT SMF po dohode so Slovenskou šprintérskou asociáciou dnes upravila kalendár seriálu M SR v šprinte motocyklov.

»»
Zmeny v  kalendári športovej mototuristiky 2020

Zmeny v kalendári športovej mototuristiky 2020

V tohtoročnom kalendári športovej mototuristiky SMF došlo k niekoľkým úpravám. Dá sa povedať, že kalendáre všetkých disciplín SMF boli ovplyvnené súčasnou situáciou vo svete, výnimkou teda nebol kalendár ŠMT. Dve úvodné podujatia seriálu M SR v bodovacej súťaži mototuristiky sa pre pandémiu neuskutočnili, dnes už vieme, či organizátor našiel náhradný termín alebo sa niektoré z podujatí v roku 2020 neuskutoční. Viac info v článku.

»»
Mototuristi SMF sa cez víkend 7.-9.8.2020 stretnú v Ivachnovej-Lazoch

Mototuristi SMF sa cez víkend 7.-9.8.2020 stretnú v Ivachnovej-Lazoch

Počas víkendu 7.-9.8.2020 sa uskutoční už štvrté podujatie seriálu Majstrovstiev SR v bodovacej súťaži mototuristiky. Stredisko tohtovíkendovej súťaže je situované v Ivachnovej-Lazoch a garantom tohto podujatia je skúsený mototurista - Peter Maga.

»»
Cez víkend (8.-9. august) až dvoje šprintérske preteky!

Cez víkend (8.-9. august) až dvoje šprintérske preteky!

Tohtoročný seriál M SR v šprinte motocyklov odštartoval ešte len predminulý víkend (25.7.) a už tu máme ďalšie pokračovanie! Vertikálne súboje o body do šprintérskeho seriálu budú pokračovať v sobotu 8.8.2020 na letisku v Jasenove (okres Sobrance) a v nedeľu 9.8.2020 na letisku v Trenčíne.

»»
Mototuristi SMF a ich prebiehajúca sezóna 2020

Mototuristi SMF a ich prebiehajúca sezóna 2020

Napriek zložitej situácii rozbehla športová komisia ŠMT okrem šprintérskych podujatí i seriál M SR v bodovacej súťaži mototuristiky. Seriál má za sebou 3 podujatia, v rámci ktorých mototuristi SMF získavajú body do tohtoročného šampionátu, ktorý nie je typickým športovým zápolením, ale je hlavne o príjemných stretnutiach a spoznávaní prírody a krajiny dejiska konania jednotlivých podujatí seriálu.

»»
Veľkolepý štart seriálu M SR v špinte motocyklov už tento víkend v Trenčíne!

Veľkolepý štart seriálu M SR v špinte motocyklov už tento víkend v Trenčíne!

V sobotu 25.7.2020 sa bude trenčianskym letiskom ozývať rev dvojkolesových a štvorkolesových tátošov, pretože práve v Trenčíne sa odohrá dlho-očakávaný štart šprintérskej sezóny SMF/SŠA 2020. Toto podujatie bude zastrešovať Slovenská šprintérska asociácia, ktorá pre koronavírusové ochorenie musela zrušiť svoje tri úvodné šprinty seriálu 2020 (z toho dva šprinty SMF). Namiesto aprílového Power festu na Slovakia Ringu sa tak milovníci extrémnej priamočiarej jazdy prvýkrát v tomto roku stretnú 25.júla v Trenčíne. Toto podujatie je úvodným pretekom tohtoročného seriálu M SR v šprinte motocyklov.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok