Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

4. MMSR TRIAL - Lunz am See /Rakúsko

4. MMSR TRIAL - Lunz am See /Rakúsko

Cez víkend 3.-4.8.2013 sa v Rakúsku-Lunz am See v okoli firmy Bachner odjazdilo 4.podujatie MM SR v triale v rámci FreeTrialCupu2013. 

Jazdilo sa systémom NON-STOP, o to to mali jazdci, hlavne naši, ktorí nemajú s tým skúsenosti, ťažšie. Vo všetkých triedach sme v konečnom zúčtovaní mali aspoň jednu "ocenenú / bedňovú" pozíciu!!!  Jazdilo sa na 4 kolá po 8 sekcií, každý deň v neskutočnom teple - v tieni ukazoval teplomer 35ºC. Niektoré prejazdy k sekciám boli náročnejšie než samotné sekcie. Triedy zelená a biela jazdili svoje samostatné sekcie, preto všetko krásne odsýpalo.Našim mladým možno pomohlo i sobotňajšie večerné schladenie v neďalekom jazere /hĺbka jazera až 38 metrov - dĺžka 1800m, šírka 580m/. Voda mala na povrchu teplotu cca 18-20ºC, no od pása dole to bola ľadoveň.

V najvyššej kategórii zvíťazil jazdec MK Trial Sportu Peter Vranák, ktorý sedlá fabrickú Ossu. Vlado Kothay finišoval za ním so stratou 17-tich bodov. Tretie miesto prischlo Rakúšanovi Markusovi Adamcovi. V nedeľu sa scenár opakoval, no na tretiu pozíciu poskočil Sepp Mayer.

V druhej kategórii sme mali dvoch zástupcov. Najlepšie zajazdil v sobotu Šimon Sordyl - ôsme miesto a Jakub Kuchta dvanáste miesto. V nedeľu si Šimon ešte prilepšil a v rakúskej konkurencii obsadil tretie miesto. Jakub Kuchta skončil rovnako na dvanástej priečke.
V tretej kategórii jazdili až štyria Slováci. Sobota vyšla najlepšie Ivanovi Dedinovi, ktorý bol štvrtý, Daniel Mikuš finišoval siedmy pred Samuelom Belanským a Juraj Gura prišiel do cieľa s bodmi za dvanáste miesto. V nedeľu si Ivan vyjazdil rovnako štvrté miersto a ostatní traja si polepšili o jedno miesto.
V nováčikovskej triede Daniel Mihalíček v sobotu dojazdil tretí so stratou ôsmich bodov na prvého, no v nedeľu už víťazil práve náš pretekár. Kompletné výsledky + priebežné poradie MM SR viď sekcia trial/výsledky
Zdroj: www.mototrial.sk  a www.countrycross.sk
podium.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok