Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

V Speedway Clube opäť zvonili svadobné zvony

V Speedway Clube opäť zvonili svadobné zvony

V predvečer Medzinárodných pretekov veteránov boli pre Speedway Club Žarnovica opäť v akcii svadobné zvony. Zásluhu na tom mal viceprezident SMF pre plochú dráhu a podpredseda SC Žarnovica Ing. Jakub Zliechovec, ktorý si spoločne so Zuzanou Kráľovou povedali "ÁNO" v kaplnke sv. Vendelína v Revištskom Podzámčí.

V sobotu 23.8.2014 o 16.00 hod. nastala tá dôležitá chvíľa, kedy si svoje áno pred cca 150 prítomnými hosťami povedali Ing. Jakub Zliechovec a Zuzka Kráľová. Na svadbe človeka, ktorý stál pri zrode Speedway Clubu Žarnovica a plochej dráhe naďalej venuje kvantum času, energie a sily a takisto má rozhodovacie právo aj celkovo o motocyklovom športe na Slovensku z pozície viceprezidenta Slovenskej motocyklovej federácie, nemohli prirodzene chýbať ani plochodrážnici. Po hlavnej časti svadobného obradu, ktorá prebehla v kaplnke, čakali na svadobčanov plochodrážne špeciály, ktoré nielen v rukách Jána Masiarika a Michala Tomku, ale aj Ing. Jakuba Zliechovca a Zuzky už Zliechovcovej, urobili na chvíľu plochodrážnu atmosféru svojim typickým zvukom. Svadobníci sa potom presunuli do blízkej reštaurácie, kde pokračovali oslavy spojenia životných ciest dvoch mladých ľudí až do raňajších hodín.

Slovenská motocyklová federácia a členovia Speedway Clubu Žarnovica aj touto cestou vyjadrujú obom mladomanželom prianie dlhého spoločného života, naplneného láskou, šťastím, radosťami a Božími milosťami!

Zdroj: speedwayclub.sk

 

svadba.JPGsvadba3.JPG

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok