Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Plochodrážnici v priamom prenose na dobročinnej akcii

Plochodrážnici v priamom prenose na dobročinnej akcii

V našej spoločnosti žije množstvo ľudí, ktorí sú bohužiaľ handicapovaní svojim zdravotným stavom. A práve na pomoc pre niektorých z nich vznikla akcia Káčer na bicykli, ktorej hlavným hrdinom je pán Peter Káčer, predseda nadácie TA3. Na akcii sa symbolicky zúčastnili aj plochodrážnici zo Speedway Clubu Žarnovica.

Pán Káčer, ktorý patrí taktiež medzi ľudí postihnutých detskou obrnou, sa vydal bojovať za finančnú podporu na liečbu tejto choroby a za priamu podporu pre niektorých handicapovaných, netradičným spôsobom. Sám sadol na špeciálne upravený bicykel, ktorým sa za podpory TA3 a rôznych sponzorov, vybral z Bratislavy do Košíc. A práve tretia etapa začínala v Žarnovici. TA3 preto oslovila Speedway Club Žarnovica s návrhom, aby sa zúčastnil tejto etapy aspoň symbolicky na jej štarte, nakoľko ide o šport, ktorým je Žarnovica známa nielen na Slovensku. A tak sa na štarte tretej etapy, ktorý bol v stredu ráno pri žarnovickej pošte, objavili aj traja pretekári Speedway Clubu Žarnovica. V živom vstupe, ktorý TA3 vysielala o 8.15 hod. bolo možné nielen vidieť a počuť plochodrážne špeciály, ale aj krátky rozhovor s Patrikom Búrim. Na akcii sa okrem neho zúčastnil aj Adam Čarada a Braňo Mesiarik. Prítomná bola aj pani viceprimátorka Ing. Alena Kazimírová. Po štarte pri pošte pokračovala kolóna cez kruhový objazd pred kostolom popri Jednote pred Motel, kde sa plochodrážnici rozlúčili s hlavným aktérom. Pater Káčer potom pokračoval do cieľa tretej etapy v Banskej Bystrici.

Z vysielania TA3: http://www.ta3.com/clanok/1044445/kacer-v-tretej-etape.html

Autor: Martin Búri

 

ta3.JPGta31.JPGta32.JPGta33.JPGta34.JPGta35.JPG

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok