Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Medzinárodné preteky – plochá dráha jednotlivcov, Žarnovica

Medzinárodné preteky – plochá dráha jednotlivcov, Žarnovica

V sobotu 5. októbra bude ukončená 60. plochodrážna sezóna v Žarnovici medzinárodnými pretekmi Prebor Českej republiky jednotlivcov, ktoré organizuje Speedway Club Žarnovica. Pretekom nebude chýbať ani zábavný charakter ako tomu bolo počas minulých sezón.

Medzinárodné preteky privedú na štart okrem šiestich pretekárov so slovenskou licenciou, medzi ktorými sú až traja začiatočníci zo Speedway Clubu Žarnovica, aj jedného víťaza Zlatej prilby SNP, majstra Českej republiky z minulého roka, či dievča - plochodrážničku.

Slovensko budú reprezentovať už avizovaní pretekári: Fritz Wallner, Anton Wannasek, Patrik Búri, Adam Čarada a Dominik Slezák. Českú republiku budú v Žarnovici zastupovať: Filip Šitera (víťaz Zlatej prilby SNP 2007), Václav Milík (majster ČR 2012), Martin Gavenda, Michaela Krupičková, Michal Klein, Josef Novák a Patrik Mikel. Slovinské farby budú reprezentovať: Samo Kukovica, Matic Ivačič a Žiga Kovačič. Za Poľsko sa predstavia: Krzysztof Nowacki a Mateusz Szóstek. Pod rakúsku vlajku sa postaví Daniel Gappmaier.

Ako vyplýva z názvu, tentoraz oproti minulým rokom pôjde o preteky jednotlivcov. Nakoľko tieto preteky si vyžadujú väčšie náklady než tomu bolo v minulosti, zmenou je aj skutočnosť, že sa bude vyberať vstupné v hodnote 3 eurá dospelí, 1 euro študenti do 18 rokov a dôchodcovia. Zadarmo budú mať vstup deti do 10 rokov, držitelia preukazov ZŤP a bývalí pretekári. Po pretekoch nebudú chýbať ani tradičné zábavné jazdy, či vozenie fanúšikov na motorkách.

Speedway Club Žarnovica týmto pozýva všetkých fanúšikov na zábavné, ale aj športové ukončenie plochodrážnej sezóny 2013.

Zdroj: www.speedwayclub.sk

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok