Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Štartovná listina prvých pretekov ŽARNOVICKEJ SEZÓNY 2016

Štartovná listina prvých pretekov ŽARNOVICKEJ SEZÓNY 2016

Žarnovická plochodrážna sezóna bude už tradične otvorená stretnutím Slovensko vs. Česká republika. U nás má toto podujatie vždy zvláštny náboj a ponúka množstvo pekných súbojov, do ktorých viac a viac prehovárajú aj domáci odchovanci. Práve títo by mali tvoriť jadro domáceho tímu.

Už o týždeň, v nedeľu 3. apríla odštartujeme sezónu 2016 aj v Žarnovici. Bohaté priehrštie pretekov, ktoré pre fanúšikov prichystal Speedway Club Žarnovica na začiatku svojej 6. sezóny, načne stretnutie dvoch pravidelných rivalov Slovenska a Českej republiky. Našich hostí privedie do Žarnovice opäť Ľubomír Vozár z Pardubíc, ktorý neskrýva snahu o čo najlepšie vyjazdenie sa českých juniorov pre svetové a európske šampionáty. A z toho dôvodu privedie so sebou takmer kompletný juniorský národný tím. Pri pohľade naň je jasné, že domáci pretekári to nebudú mať ľahké a budú potrebovať doping od čo najväčšieho množstva fanúšikov. Veď už len Eduard Krčmář je považovaný za ozdobu mnohých štartovných listín pretekov. Spolu s ním zavítajú do Žarnovice aj ostrieľaní juniori Michal Škurla, Ondřej Smetana, Josef Novák a stále sa lepšiaci Patrik Mikel, ktorý dokáže na žarnovickej dráhe poraziť hocikoho.

Snahou Speedway Clubu Žarnovica bolo zostaviť tím výhradne z domácich odchovancov, ktorí si pri tréningoch nepočínali vôbec zle. Patrik Búri, Michal Tomka, Ján Mihálik a debutujúci Jakub Valkovič to nebudú mať vôbec ľahké. Otázny je zatiaľ štart Adama Čaradu, ktorý rieši technické problémy. Zastúpiť ho je pripravený rakúsky internacionál Fritz Wallner, ktorý je miláčikom žarnovických tribún.

Začiatok pretekov je naplánovaný na 15.00 hodinu. Tešíme sa na Vašu účasť.

plagat-SKvsCZ.png

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok