Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Jadranské dvojice štartujú v Prahe a Pardubiciach

Jadranské dvojice štartujú v Prahe a Pardubiciach

Už o necelý týždeň, v utorok a stredu 29. a 30. marca štartuje súťaž Jadranských dvojíc prvými dvomi kolami v Prahe a Pardubiciach. Pôjde tak zároveň aj otvorenie českej plochodrážnej sezóny 2016 a prvý ostrý štart našich pretekárov. V ťažkej konkurencii budú mať ťažkú úlohu.

Pod vedením Ing. Jakuba Zliechovca cestuje trojica žarnovických plochodrážnikov na plochodrážne dvojdnie do Čiech hneď po veľkonočných sviatkoch. V utorok absolvujú tohtoročnú premiéru v Prahe, aby na druhý deň bojovali o body v rámci Jadranských dvojíc zase v Pardubiciach. Na obidva dni podali manažéri všetkých siedmych tímov rovnaké zostavy. Zo Žarnovice cestujú do Čiech Patrik Búri, Michal Tomka a Ján Mihálik, pričom posledne menovaný v pozícii náhradníka. Favoritmi pretekov budú určite pretekári z Prahy (Michal Škurla, Ondřej Smetana a Zdeněk Holub) a Pardubíc (Tomáš Suchánek, Hynek Štichauer). Kvalitou za nimi však nezaostávajú ani ostatní: Goričan (Jurica Pavlic, Fritz Wallner), Gyula (József Tabaka, Roland Benko, Norbert Magosi), Slovinsko 1 (Nick Škorja, Matic Ivačič), Slovinsko 2 (Žiga Kovačič, Jaka Kovačič).

Zdroj: speedwayclub.sk
Text: Martin Búri

 

trening_02.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok