Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

V Hodruši-Hámroch sa besedovalo o plochej dráhe

V Hodruši-Hámroch sa besedovalo o plochej dráhe

Plochodrážna sezóna 2015 síce definitívne skončila, no aktivity plochodrážnikov pokračujú. Dokazuje to aj včerajší deň, kedy zavítali niektorí pretekári Speedway Clubu Žarnovica na čele s Martinom Vaculíkom a s predsedom Mgr. Martinom Búrim do školy v blízkej obci.

Niečo pred vyše dvomi týždňami sa ozvali zo základnej školy v Hodruši Hámroch, že by žiakov veľmi potešilo stretnutie s Martinom Vaculíkom. Slovo dalo slovo a včera ráno krátko pred ôsmou hodinou vystúpili plochodrážnici z áut, aby priblížili tento šport deťom v škole. Na Martina Vaculíka, Michala Tomku a Davida Pacalaja čakalo do sto žiakov od prvej do deviatej triedy, ktorí boli zvedaví nielen na rozprávanie aktérov, ale aj na výstroj a plochodrážny motocykel. Po vrelom privítaní zo strany pani riaditeľky a zbežnom oboznámení detí o plochej dráhe v Žarnovici im svoju kariéru v krátkosti priblížil Martin Vaculík, ktorý potom pokračoval aj predstavením motocykla. Deti zaujali najmä Maťove úspechy, ale veľa otázok smerovalo aj k jeho zraneniam a súkromiu. Na záver prebehlo losovanie tých, ktorí napísali svoje otázky na papier a šiesti šťastlivci si odniesli fotky, nálepky a DVD od SC Žarnovica. Potom nasledovala autogramiáda v rámci ktorej každý dostal podpisovú kartu od Maťa a spoločné fotenie. Po poldruha hodinovom stretnutí odchádzali spokojní žiaci do svojich tried.

 

hodrusa.JPGhodrusa1.JPGhodrusa2.JPGhodrusa3.JPGhodrusa4.JPGhodrusa5.JPGhodrusa6.JPG

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok