Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Pripravujeme rozlúčku so sezónou

Pripravujeme rozlúčku so sezónou

Plochodrážna sezóna 2015 je definitívne na svojom konci. Aj na žarnovickom ovále od budúceho týždňa začína zimný režim, kedy utíchnu plochodrážne špeciály. Speedway Club Žarnovica sa rozhodol ako poďakovanie za vernosť svojim fanúšikom dopriať ešte jedno podujatie, na ktoré bude vstup zadarmo, resp. za dobrovoľný príspevok.

Tradícia posledných rozlúčkových pretekov na našom ovále začala v roku 2011, keď ju začal SC Žarnovica. Rozlúčkové preteky vždy ponúkli nielen klasické súboje medzi jazdcami, ale aj zábavné jazdy, či možnosť vyskúšať si jazdu na plochodrážnom motocykli fanúšikmi. Rovnako bude tomu už v túto nedeľu, kedy naposledy v sezóne 2015 zahučia na žarnovickom štadióne motorky. Začiatok medzinárodného tréningu, ktorý ponúkne meranie si síl dvoch tímov zložených z domácich pretekárov a českých posíl, začína úderom 13.00 hod. Po jeho skončení budú môcť odvážlivci z radov fanúšikov sadnúť sami na plochodrážny špeciál a absolvovať na ňom niekoľko kôl. Z domácich jazdcov budú v akcii Patrik Búri, Michal Tomka, Ján Mihálik, Jakub Valkovič, David Pacalaj, Braňo Mesiarik, Krzysztof Cap a Jozef Štefanka. Z Březolup svoju účasť potvrdili Martin Málek, Martin Gavenda a Patrik Mikel. Okrem nich sa pravdepodobne na našom ovále ukážu aj ďalší pretekári z Čiech ako Václav Milík, či Eduard Krčmář.

Príďte sa zabaviť na žarnovický ovál!

 

Zdroj: www.speedwayclub.sk
Text: Martin Búri

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok