Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Maťo Vaculík privítal škôlkárov na žarnovickom ovále

Maťo Vaculík privítal škôlkárov na žarnovickom ovále

V stredu ožil plochodrážny ovál netradične v dopoludňajších hodinách. Niekoľko kôl totiž na ňom absolvoval najúspešnejší slovenský pretekár Martin Vaculík, keď spoločne s Ing. Jakubom Zliechovcom, podpredsedom Speedway Clubu Žarnovica privítal najmenších fanúšikov plochej dráhy na našom štadióne.

Materské škôlky po celom Slovensku sa v priebehu mesiaca október zapájajú do aktivít, ktoré súvisia s ich mestom, či obcou. Absolvovať spoznávaciu návštevu nejakej inštitúcie, či organizácie, ktorou je mesto, či obec známa v širokom okolí, viedlo obidve materské škôlky v našom meste na plochodrážny štadión. Veď mesto Žarnovica sa môže pýšiť 62-ročnou plochodrážnou históriou, ktorej posledných päť rokov je súčasťou aj Speedway Club Žarnovica. Práve ten pripravil pre deti program, v rámci ktorého videli nielen ukážkové jazdy Maťa Vaculíka iba pre nich, ale sa mohli oboznámiť s rôznymi vecami súvisiacimi s plochou dráhou a navštíviť priestory užívané plochodrážnikmi. "Najviac ich samozrejme zaujal Martin. Deti na tribúne sledovali jeho jazdu a veľmi sa pri tom radovali. Potom sa s ním fotili a rozprávali. Už prvá otázka od Maťa o tom, či chodia na plochú dráhu mala veľkú odozvu. Veľkú radosť mali aj z Martinových podpisových kariet," opísal v krátkosti návštevu Ing. Jakub Zliechovec.

Text: Martin Búri
Zdroj: speedwayclub.sk

 

skolkari.jpgskolkari1.jpgskolkari2.jpgskolkari3.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok