Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Pripravujeme ďalší plochodrážny víkend

Pripravujeme ďalší plochodrážny víkend

Fanúšikovia plochej dráhy mohli túto sezónu vidieť na žarnovickom ovále vďaka Speedway Clubu Žarnovica už päť medzinárodných podujatí rôzneho významu. Tým sa však nič nekončí. Na programe je ďalší plochodrážny víkend, ktorý pripravujeme na sobotu a nedeľu 8. a 9. augusta.

Dvojicou pretekov, ktorých môžu byť svedkami žarnovickí fanúšikovia sú české šampionáty. V sobotu 8. augusta sa na našom štadióne predstavia juniori nielen z Českej republiky, ale aj Slovinska, Maďarska, Poľska a Slovenska, ktorí budú bojovať o body v piatom kole Majstrovstiev Českej republiky juniorov. Domáce farby budú hájiť Patrik Búri, Michal Tomka a pravdepodobne ďalší nový odchovanec nášho klubu, ktorý by si mal odkrútiť ostrú premiéru.

Na druhý deň bude plochodrážny víkend pokračovať českou 1.ligou, ktorej súčasťou je aj náš klub. Systém pretekov je nastavený ako preteky jednotlivcov, pričom na záver sa zrátajú bodové zisky troch najlepších pretekárov z každého klubu a vytvorí sa poradie. Do Žarnovice prídu opäť pretekári z viacerých krajín, pričom predbežne svoju účasť potvrdili aj niektorí jazdci českej plochodrážnej špičky. Za domácich sa predstavia nielen naši juniori, ale aj ďalší debutant už seniorského veku. O nových prírastkoch žarnovickej jazdeckej základne budeme informovať v najbližšom čase.

Obe podujatia majú plánovaný začiatok na 15.00 hod.

cr_vikend_2015.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok