Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Patrik Búri štartoval na Ukrajine

Patrik Búri štartoval na Ukrajine

Na Ukrajine po minuloročnej plochodrážnej sezóne s jedným podujatím to začína tentoraz viac ožívať. Aj napriek tomu, že sa na východe krajiny bojuje, plochodrážny bacil neutíchol a organizátori v Rivne sa rozhodli usporiadať ďalší ročník Memoriálu Igora Marka, na ktorom sa prvýkrát predstavil aj slovenský pretekár Patrik Búri.

Igor Marko bol bezpochyby jedným z najúspešnejších pretekárov našich východných susedov. Dokázal to najmä v roku 1986 kedy sa stal Majstrom Európy juniorov. Aj v ďalších rokoch patril medzi širšiu kontinentálnu špičku. Pri príležitosti jeho nedožitých 50-tich narodenín zorganizoval klub v Rivne nielen jeho Memoriál, ale aj výstavu mapujúcu jeho kariéru.

Včerajšie preteky sa pred 7 000 divákmi stali korisťou v Žarnovici dobre známeho Poliaka Stanislawa Burzu, za ktorým vo finále došiel do cieľa jeho krajan Marcin Rempala. Tretie miesto obsadil iba 15-ročný syn a vnuk slávnych Vladimíra a Viktora Trofimovcov, Viktor mladší. Patrik začal preteky nulou, potom trikrát došiel do cieľa ako tretí, čo v konečnom účtovaní znamenalo 14. miesto za tri body.

 

pato_na_uk.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok