Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Ťažké chvíle Adama Čaradu

Ťažké chvíle Adama Čaradu

8.apríla 2015 sa na žarnovickom ovále uskutočnil jeden z väčších tréningov. Depo bolo takmer naplnené trénujúcimi jazdcami, nakoľko okrem domácich jazdcov prišli trénovať aj Maďari. Všetko by bolo rutinou nebyť udalosti, ktorá sa doteraz vyhýbala tréningom organizovaným Speedway Clubom Žarnovica.

Pád Adama Čaradu asi v polovici tréningu vyzeral hrôzostrašne. V tréningovej jazde na pásku viedol, keď ho v zákrute pri depe "natiahlo", vyrovnalo motorku a v plnej rýchlosti doslova vpálil do mantinelu. Šťastím v nešťastí bol fakt, že to bolo na mieste, kde sú nafukovacie mantinely. No o sile nárazu hovorí aj skutočnosť, že pri páde si to odniesla jeho ľavá noha, konkrétne stehenná kosť. Výsledkom je trojnásobná zlomenina. V dobe písania tohto článku Adama čakala operácia v banskobystrickej nemocnici. Ostáva dúfať, že všetko zlé už bolo vyčerpané a počas operácie a po nej sa nevyskytnú žiadne komplikácie, aby sa mohol Adam čo najskôr dostať z tejto ťažkej situácie.

 

Zdroj: speedwayclub.sk

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok