Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Licencie 2015

Licencie 2015

Slovenská motocyklová federácia už v týchto dňoch prijíma žiadosti o vystavenie licencií pre sezónu 2015. Systém podávania žiadostí a výberu licenčných poplatkov je obdobný ako v sezóne 2014, tj. v prípade úhrady licenčného poplatku do 31.12.2014 je jeho výška zvýhodnená.

Nové tlačivá na podanie žiadosti o vystavenie licencie sa nachádzajú na našej stránke v sekcii tlačivá: http://www.smf.sk/smf-formulare/ .

Žiadosť o vystavenie licencie jazdca nemožno podať on-line, nakoľko sa ku žiadosti vyžaduje lekárske potvrdenie. Vypísanú a lekárom potvrdenú žiadosť je možné doručiť na sekretariát SMF osobne, bežnou poštou alebo elektronicky na e-mailovú adresu smf@smf.sk . Manuál pre podávanie žiadostí, ktorý obsahuje podrobnejšie podmienky pre vystavenie jednotlivých typov licencií SMF, sa nachádza na stránke SMF v sekcii licencie: http://www.smf.sk/smf-licencie/ .

Od roku 2015 spúšťa Slovenská motocyklová federácia nový program výhod  členov SMF, v rámci ktorého bude licencia SMF platiť ako zľavová karta u partnerov SMF – maloobchod, veľkoobchod s motocyklami a príslušenstvom, ubytovacie a stravovacie zariadenia v SR a pod. V súčasnej dobe pracujeme na sieti takýchto partnerov SMF, ktorých zoznam bude neustále aktualizovaný a bude Vám k dispozícii prostredníctvom web stránky SMF. O uvedenom projekte budeme informovať samostatným článkom v nasledujúcich dňoch.

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok