Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Kalendár športovej sezóny SMF 2021

Kalendár športovej sezóny SMF 2021

Motocyklová športová sezóna 2021 nám už klope na dvere. I keď súčasná situácia s ochorením COVID-19 nie je pre šport priaznivá, pevne veríme, že sa nám spoločne podarí čo najrýchlejší návrat do starých koľají a že i keď možno trošku neskorším začiatkom budeme môcť spustiť a uskutočniť všetky pripravované podujatia športovej sezóny 2021.

Športové komisie jednotlivých disciplín SMF rokujú s organizátormi, upravujú termíny tak, aby bola skladba podujatí čo najlepšia.  Vzhľadom na súčasnú nejasnú situáciu pre organizátorov  a vzhľadom na skutočnosť, že disciplíny berú pri skladbe kalendára do úvahy i reprezentačné povinnosti jazdcov a kalendáre okolitých federácii, nie je zostavenie kalendára tohtoročnej sezóny vôbec jednoduchá vec. Napriek tomu, už sú kalendáre niektorých seriálov zverejnené a na niektorých sa ešte stále pracuje. 

V týchto dňoch bol zverejnený kalendára majstrovského šampionátu v motokrose MX OPEN CUP 2021 a taktiež kalendár podujatí seriálu Slovenského pohára v motokrose. Na dopracovaní kalendára disciplíny EaR sa stále pracuje, zverejnený je len predbežný kalendár. Vzhľadom na zmeny v termínoch podujatí MS enduro dochádza k zmenám i seriálu ME enduro a tak musí športová komisia reagovať na tieto zmeny. Pevne veríme, že v najbližších dňoch už bude zverejnený.

Taktiež ŠK ŠMT ešte pracuje na skladbe podujatí majstrovstiev SR v bodovacej súťaži mototuristiky a na seriáli MS v šprinte motocyklov.

Aktuálny kalendár SMF, ako aj pravidelne aktualizované kalendáre FIM a FIM Európa nájdete na stránke  https://www.smf.sk/smf-kalendare/   ( po otvorení súboru je potrebné na dolnej lište prekliknúť na príslušnú disciplínu).

 

SPOLU_TO_ZVLADNEME.png

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok