Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Kondičné sústredenie motokrosu a endura

Kondičné sústredenie motokrosu a endura

V dňoch 21.-25.január 2015 sa v Sport&trening centre v Púchove uskutočnilo zimné kmondičnú sústredenie výberu jazdcov motokrosu a endura SMF.

Sústredenie bolo zamerané na kontrolu a zlepšenie kondičných a koordinačných schopností jazdcov a na zlepšenie návykov pre zlepšenie športového výkonu v nadchádzajúcej sezóne 2015. Športovci, ktorí prijali ponuku športovej komisie motokrosu a endura SMF sústredenie absolvovali pod vedením bývalých skúsených jazdcov Jozefa Drozdu, Dušana Predanocyho a Petra Belka. Kondičnú prípravu maj na strarosti profesionálny kondočný tréner Martin Drienik, ktorý, podľa slov účastníkov sústredenia, im nič nedaroval. Okrem kondičnej prípravy bola do programu zaradená i fyzioterapia, rehabilitačné a regeneračné služby, ktoré toto nové STC centrum v Púchove ponúka.  

Sústredenia sa zúčastnilo celkom 24 jazdcov, pričom medzi nimi bolo i 6 dievčat ( 4 z endura a 2 z motokrosu).  Napriek tomu, že záver sústredenia poznačilo ochorenie niektorých z účastníkov svohu úlohu jednoznačne splnilo. Chlapci a dievčata počas piatich dní nielen len preverili svoje chopnosti,ale vštepili si celý rad nových metód kondičnej prípravy a nutnej regenerácie a rehabilitácie. Neodmysliteľnym významom takéhoto stretnutia je i vzájomné spoznávanie sa a komunikácia medzi jazdcami oboch disciplín, k čomu zaiste prispel i zákaz používania mobilných telefónov počas priebehu dní sústredenia.

Podľa slov trénerov sa takýto spôsob stretávania jazdcov oboch disciplín osvedčil a do budúcnosti sa plánuje pravidelná organizácia spoločných stretnutí, najbližšie už aj s motocyklami na trati.

 

Foto: SMF a  www.motonews.sk

 

DSC_5612.JPGDSC_5615.JPGDSC_5661.JPGDSC_5621.JPGDSC_5623.JPGDSC_5637.JPGDSC_5641.JPGDSC_5642.JPGDSC_5648.JPGDSC_5661.JPG

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok