Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Nominačka motokrosu 2013!

Nominačka motokrosu 2013!

Obdobne ako v roku 2012 prebieha i pre rok 2013 registrácia do nominačnej listiny motokrosu prostredníctvom portálu www.countrycross.sk.   Úpravy na portáli - potvrdenie št. čísla zaradením prihlášky do nominačky vykonáva sekretariát SMF, t. j. všety otázky a dotazy ohľadne nominačky adresujte priamo na sekretariát SMF: smf@smf.sk alebo kontaktujte viceprezidenta SMF pre TPM: Ing. Ľuboš LÖFFLER: 0905 249 132, loffler.lubos@gmail.com

Na základe zmien v systéme motokrosových podujatí SMF pre sezónu 2013 dochádza k spájaniu niektorých minuloročných tried, t. j. i nominačiek pre niektoré triedy. Na základe toho ŠK TPM rozhodla, že v termíne do 31. 1. 2013 sú št. čísla z roku 2012 hlavne pre triedy MM SR rezervované. Prípadné duplicitné žiadosti o pridelenie št. čísla bude ŠK riešiť individuálne, pričom platí pravidlo uprednostnenia vyššej kategórie a následne dátumu podania žiadosti o licenciu na sekretariáte SMF - nie registrácie do nominačky!

Jazdci, ktorí v roku 2012 pretekali v Slovenskom pohári (MXB), budú v roku 2013 zaradení do nominačnej listiny nasledovne: konečné poradie v SP: 1. - 10. jazdec bude zaradený do tr. MX2 resp. MX3open.  11-ty a vyššie do tr. MX2 hobby resp. MX3 hobby. Pri týchto pretekároch si ŠK TPM vyhradzuje právo zmeny zaradenia do nomin. listiny podľa výkonnosti pretekára. Jazdci, ktorí pretekali v r. 2012 v MX Tour v triedach MX1B a MX2B a umiestnili sa do 3.miesta, budú zaradení do tr. MX2 resp. MX3open (nie do hobby tried).

UPOZORNENIE: V roku 2013 si jazdec i na podujatiach MM SR všetkých tried môže vybrať, či má záujem o medzinárodnú licenciu typu A (ak chce jazdiť i na podujatiach v zahraničí) alebo o licenciu národnú B, ktorá platí len na podujatiach SMF na Slovensku. Z uvedeného vyplýva, že už nie je potrebné mať pre štart na podujatiach MM SR licenciu A.

Upozorňujeme jazdcov, ktorí nie sú v on-line nominačke vyznačení zelene, že doposiaľ neodovzdali na sekretariáte SMF žiadosť o vystavenie licencie, t.j. licencia im nemôže byť vybavená! Registrácia do nominačky na stránke www.countrycross.sk nenahrádza podanie žiadosti s potvrdením od lekára. Tlačivo žiadosti o vystavenie licencie sa nachádza TU alebo na tejto stránke v sekcii SMF/formuláre.

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok