Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Zmeny v kalendári MX SMF 2020

Zmeny v kalendári MX SMF 2020

Tohtoročná motokrosová sezóna SMF je z dôvodu koronavírusového ochorenia veľmi komplikovaná. ŠK MX SMF neustále pracuje na skladbe kalendára Slovenského pohára MX 2020. V posledných dňoch bol kalendár doplnený o šieste podujatie – Ješkova Ves (23.8.2020)

ŠK MX SMF ešte rokuje o rozšírení počtu podujatia seriálu SP 2020, všetky ďalšie zmeny budú jazdcom a priaznivcom slovenského motokrosu včas oznámené.

Na webe SMF v sekcii Motokros a quad už prebieha online prihlasovanie na nový seriál Slovenského pohára v motokrose a prihlasovanie je stále povinné! Link na prihlasovanie: https://www.smf.sk/online-prihlasenie-mx/.

V kalendári MX SMF sú zverejnené i dva termíny sústredení pre motokrosovú mládež a to vo Veľkých Uherciach 10.-11.7.2020 (piatok, sobota), druhý termín sústredenia vo Sverepci bude zverejnený čoskoro, ale plánuje sa koncom augusta, resp. začiatkom septembra. Druhý deň sústredenia sa uskutočnia kontrolné preteky zúčastnených detí a mládeže (program bude prípadne upravený podľa počtu prihlásených jazdcov). Bližšie informácie budú zverejnené v samostatných článkoch.

Aktuálne kalendáre podujatí SMF (ako po disciplínach, tak i po mesiacoch) nájdete na webe SMF: https://www.smf.sk/smf-kalendare/

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok