Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Seriál ME MX Open pokračoval v Chorvátsku

Seriál ME MX Open pokračoval v Chorvátsku

V dňoch 9.-10.4.2016 sa na trati v Zaboku (Chorvátsko) uskutočnilo druhé podujatie tohtoročného seriálu Majstrovstiev Európy v motokrose triedy MX Open.

V prvej finálovej jazde zvíťazil Peter Irt (SLO) pred Martinom Michekom (CZE), ktorému sa podarilo obehnúť svojich dvoch krajanov Petra Bartoša a Petra Michaleca. V druhej finálovej jazde viedol Martin Michek od štartu po cieľ, Peter Irt mal zlý štart, ale prebojoval sa na druhú pozíciu, ako tretí prešiel cieľom Petr Bartoš.

Aj na tomto podujatí malo Slovensko zastúpenie v podobe Jakuba Hrušku a Petra Hudáka. Jakub Hruška sa umiestnil v prvej jazde na 16. a v druhej jazde na 12.mieste. Peter Hudák skončil v prvej jazde na 15. a v druhej na 16.priečke.

Poradie ME MX open Zabok (CRO): 1. Martin Michek (CZE), 2. Peter Irt (SLO), 3. Petr Bartoš (CZE) … 13. Jakub Hruška … 17. Peter Hudák


Tretie podujatie seriálu ME MX open sa uskutoční už tento víkend na motokrosovej trati v Šenkviciach, kde sa zároveň uskutočnia aj ME v motokrose mládežníckych tried MX65 a MX85.

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok