Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Lekársky výbor SMF na čele s MUDr. Andreasom Juskom

Lekársky výbor SMF na čele s MUDr. Andreasom Juskom

Riadiaca rada SMF na svojom zasadnutí 23.2.2015 vymenovala do funckie predsedu Lekárskeho výboru SMF p. MUDr.Adreasa Juska, ktorý uvedenú funciu preberá po p.MUDr.Petriščákovi, ktorý po dlhoročnej práci pre slovenský motocyklový šport ukončil pre pracovné povinnosti činnosť ako v SMF, tak i v lekárskom výbore FIM, kde bol členom od roku 2002.

MUDr. Andreas Jusko pôsobí v motošporte od roku 2010 na Slovakia Ringu, kde ako hlavný lekár riadi činnosť záchranných zložiek počas podujatí SMF. FIM a FIM Európa.

Okrem toho MUDr.Jusko pôsobí aj v oblasti autošportu, kde zastáva fukciu hlavného lekára na slovenských a medzinárodných podujatiach. Je držiteľom FIA licencie hlavného lekára ako aj lekárskej licencie FIM. 

Hlavným cieľom p.MUDr.Juska vo funckii predsedu lekárskeho výboru SMF je jeho aktívna činnosť tak, aby zdravotné zabezpečenie pretekov konaných pod hlavičkou SMF bolo v súlade s národnými a medzinárodnými športovými predpismi. Rovnako chce trvať na tom, aby pri organizácii motocyklových podujatí SMF bola kvalita poskytovanej zdravotnej starostlivosti vždy na prvom mieste.

 
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok