Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Preteky v Malackách budú aj v roku 2015

Preteky v Malackách budú aj v roku 2015

V ostatných dvoch sezónach sa veľkej obľube motocyklových fanúšikov a pretekárov tešili motocyklové preteky na mestskom okruhu v Malackách, ktoré po troch desaťročiach nadviazali na populárne podujatia v tomto meste. Výbornou správou je, že organizátori z Racing Clubu Záhorák pripravujú aj tretí ročník memoriálu Arnolda Gašpara a to v rovnakom termíne ako tomu bolo vlani.

V posledných dvoch mesiacoch sa v súvislosti s Malackami hovorilo o tom, že týmto pretekom odzvonilo, keďže sa jeden z organizátorov, pán Ľubomír Haranta, v otvorenom liste práve na portáli Moto-cup.sk vyslovil, že o organizovaní tretieho ročníka už neuvažuje. Zlom nastal až pred niekoľkými dňami, 19. februára, keď na Slovenskú motocyklovú federáciu práve od organizátorov z Racing Clubu Záhorák dorazila prihláška na zapísanie malackého podujatia do kalendára športových podujatí SMF.

Po tom, ako sme sa dozvedeli túto informáciu, kontaktovali sme Vladimíra Bluska mladšieho z RC Záhorák, aby nám prezradil ako to vlastne s budúcnosťou podujatia v Malackách je. „Preteky budeme určite organizovať a aj tentoraz sa bude jednať o jednodňové podujatie,“prezrádza Blusk ml., ktorý je zároveň úspešným pretekárom. „Termín je rovnaký ako vlani, teda posledná augustová nedeľa, čo tento rok pripadá na 30. august.“ Na margo slov Ľubomíra Harantu vraví, že jeho vyjadrenia boli osobné a v klube o neuskutočnení podujatia vôbec neuvažovali.

Úplne čerstvá správa z Riadiacej rady SMF, stará doslova niekoľko minút, hovorí, že podujatie v Malackách bolo zaradené do kalendára SMF a do svojich diárov si teda už dnes môžete poznamenať termín 30. august.

Texta a foto: Richard Karnok

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok