Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Seriál Czech Open sa bude konať v rámci IMRC Cup-u

Seriál Czech Open sa bude konať v rámci IMRC Cup-u

Agentúra Slovakia Racing, organizátor seriálov Majstrovstiev Európy Stock 250, Alpe Adria Championship, MM SR IMRC a Fun Cup, s radosťou oznamuje, že sa pre rok 2015 stala v rámci seriálu IMRC Cup organizátorom českého preboru Czech Open. 

CZECH OPEN
Začiatkom tisícročia vznikol v Českej republike seriál pre amatérskych pretekárov pod názvom Czech Open, ktorého cieľom bolo na pretekárske okruhy prilákať motorkárov z bežných ciest. Myšlienka sa hneď ujala a obe triedy, teda do 600 a nad 600 ccm, prilákali množstvo nádejných pilotov, z ktorých tí najlepší sa stali špičkou medzinárodných pretekov nielen v Českej republike. Spomeňme mená ako Michal Dokoupil, Jiří Brož, Miloš Čihák, Kamil Holán, Petr Čermák a ďalších, no medzi nimi zažiaril aj náš slovenský pretekár Vladimír Ruža, ktorý v roku 2005 celkovo zvíťazil v triede do 600 ccm.
 
POD KRÍDLAMI IMRC CUPU
Od nadchádzajúcej sezóny sa seriál Czech Open stáva súčasťou IMRC Cupu a opäť sa tak vráti do spoločných podujatí s Majstrovstvami Českej republiky, ktoré sú rovnako súčasťou seriálu IMRC. Na pretekárov IMRC Cupu čaká 5 dvojdňových podujatí, z toho štyri sa konajú v rámci Alpsko-jadranského šampionátu.
 
ČO JE IMRC CUP?
IMRC Cup je seriál dvojdňových medzinárodných pohárových pretekov v otvorených triedach -600 a +600, v rámci ktorých jazdci zároveň bojujú aj o body do národných pohárových seriálov Slovenský pohár, Puchar Polski Rookies a ako sme spomenuli, po prvýkrát budú v tomto seriáli súťažiť aj pretekári českého seriálu Czech Open. Na desiatich najúspešnejších pretekárov medzinárodného hodnotenia IMRC Cupu čakajú na záver sezóny hodnotné ceny. Všetky informácie o IMRC Cupe nájdete na tomto odkaze http://www.slovakiaracing.sk/sk/imrc/.
 
SÚČASŤOU BUDE AJ ČESKO-SLOVENSKÝ POHÁR!
Ďalšou novinkou, ktorú pre pretekárov pripravili organizátori, je Česko-slovenský pohár a českí a slovenskí motorkári tak na každom podujatí budú v rámci jedných pretekov bojovať o body nielen do medzinárodného seriálu IMRC Cup, či českého, resp. slovenského hodnotenia, ale do tretice práve aj do Česko-slovenského pohára, ktorého cieľom je oživiť históriu a nadviazať na 40-ročnú tradíciu spoločného šampionátu. Ten sa konal v rokoch 1954 až 1993 a jeho súčasťou boli také osobnosti ako Františkovia Šťastný, Srna, Kročka, Gustav Havel, Bohumil Staša, Peter Baláž, Pavol Dekánek, Jaroslav Huleš a mnohí ďalší... Je nám cťou, že môžeme zorganizovať seriál, v ktorom sa po 22 rokoch na štartovom rošte opäť stretnú českí a slovenskí pretekári, aby si zmerali svoje sily v pretekoch spoločného hodnotenia!
 
TERMÍNOVÝ KALENDÁR
•    18.-19. apríl – Pannoniaring (Maďarsko) – samostatný podnik IMRC MMSR a IMRC Cup
•    29.-31. máj – Pannoniaring (Maďarsko) – spolu s Alpe Adriou
•    17.-19. júl – Most (Česká republika) – spolu s Alpe Adriou
•    07.-09. august – Hungaroring (Maďarsko) – spolu s Alpe Adriou
•    11.-13. september – Slovakia Ring (Slovenská republika) – spolu s Alpe Adriou
 
ZVÝHODNENÝ PREDPREDAJ A REGISTRÁCIA
Cena v predpredaji na celú sezónu IMRC Cupu je 800,-€
Spomenutá predpredajová zľava platí do 28. februára (v tento deň musíme najneskôr evidovať prihlášku a úhradu na našom účte).
Registrovať na IMRC Cup sa môžete už dnes po kliknutí tento odkaz http://www.slovakiaracing.sk/sk/imrc/.
 
DÔLEŽITÉ DOKUMENTY
Športové predpisy (SK) http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/NSP-MM-SR-a-SP-CPM-2015.pdf
Technické predpisy (EN) http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/AARR-T-Rules-2015.pdf
 
KONTAKTUJTE NÁS
Ďalšie informácie k športovej sezóne budeme priebežne zverejňovať aj naďalej.
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese info@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 918 736 557.
 
S pozdravom
Slovakia Racing Team

sloavakiaracing.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok