Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Nová kniha: KEĎ EDO BERTOLI ZÁVODIL…

Nová kniha: KEĎ EDO BERTOLI ZÁVODIL…

V týchto dňoch vydal Marián Bertoli novú knihu venovanú životu, dielu a výsledkom jeho otca - legendárneho pretekára Eda Bertoliho.

Na 200 stránkach nájde čitateľ a každý fanúšik okruhového športu veľmi pútavou formou podané rozprávanie o Edovi Bertolim, jeho úplných začiatkoch, neskorších úspechoch na motocyklových okruhoch. Samozrejme je opísaná aj etapa pretekov na automobiloch.

Zaujímavosťou je, že stránky nie sú venované číslam a tabuľkám, ale životu okolo pretekov ako takému, čo všetko krásne aj náročné osud pretekára prináša, nevšedné zážitky rodiny a priateľov, ktorí Eda Bertoliho sprevádzali počas celej jeho športovej kariéry.

Samostatné kapitoly sú venované aj pretekárskej kariére jeho synov Eda ml. a Mariána Bertoliovcov, technickým zaujímavostiam a detailom, ktoré vytvorili alebo sa s nimi stretli za dlhé obdobie pretekania či už s motocyklami alebo autami na okruhoch, spomienky na svojich súperov, príbehy z nekonečných ciest na preteky….

Cena Slovenska Piešťany – v knihe uvádzaná ako „naša Cena“, je predstavená celkom iným pohľadom, ako sme si doteraz zvykli, nakoľko „podpis“ Eda Bertoliho aj na jej riadení a organizovaní je nezmazateľný.

Celý obsah je doplnený množstvom unikátnych dobových fotografií.

Sme presvedčený, že všetci milovníci histórie okruhov ocenia mimoriadnu rozprávačskú a pútavú formu, akou je kniha zostavená. Edícia presne zapadá k ostatným vydaným knihám venovaným okruhovej histórii na Slovensku, čiže zapadne k tým predchádzajúcim aj do Vašej knižnice.

Cena knihy je 8  EURO + poštovné a objednať si ju môžete priamo u autora na adrese:
Marián Bertoli, Ovocná ul. 5030/16,  921 01  Piešťany,
alebo cez email:  bertolimarian@gmail.com

 

Bertoli.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok