Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Slovakia Racing: Pozvánka na 1. podujatie seriálov Alpe Adria, EC Stock250 a IMRC Cup

Slovakia Racing: Pozvánka na 1. podujatie seriálov Alpe Adria, EC Stock250 a IMRC Cup

Srdečne Vás pozývame na prvé podujatie seriálov Alpe Adria, EC Stock250 a IMRC Cup, ktoré sa uskutoční v dňoch 13.-15. mája na okruhu Slovakia Ring. Prinášame Vám najdôležitejšie informácie k podujatiu, teda o registrácii, platbách, Zvláštne ustanovenia.

INFORMÁCIE A REGISTRÁCIA SO ZVÝHODNENÝM PREDPREDAJOM
Uzávierka prihlášok za zvýhodnenú cenu bude 14 dní pred začiatkom podujatia, teda 29. apríla o polnoci. Po tomto termíne sa dá registrovať už len za štandardné ceny. V  termíne 14 dní pred začiatkom podujatia musí mať od Vás Slovakia Racing okrem prihlášky aj finančnú úhradu pripísanú na ich účte.
Upozornenie: Po registrácii Vám príde automaticky vygenerovaný e-mail s informáciami k úhrade (suma, variabilný symbol a do poznámky uveďte svoje celé meno) a v prílohe Vaša prihláška vo formáte pdf. Prihlášku je potrebné vytlačiť a podpísanú priniesť na podujatie, inak ju budete musieť na mieste vypisovať znova.

ALPE ADRIA
Seriál sa od roku 2016 otvára pre pretekárov z celej Európy, ktorí tak po prvý raz budú mať možnosť bojovať o body do tohto seriálu. Okrem celoeurópskeho hodnotenia bude však, tak ako aj doteraz, vyhodnocované poradie seriálu v rámci krajín alpsko-jadranského regiónu. Jazdci, ktorí budú chcieť bojovať o body do národných šampionátov, musia štartovať v seriáli Alpe Adria.
Štartovné:
- 125SP/Moto3: Predpredaj: 200,-€ / Štandardná cena: 230,-€
- STK600, SSP, STK1000 a SBK: Predpredaj: 320,-€ / Štandardná cena: 360,-€
(plus ďalšia trieda 110,-€)
Registrovať na jednotlivé podujatia Alpe Adria sa môžete na adrese: http://www.slovakiaracing.sk/sk/alpe-adria-championship/
 
EC STOCK 250
Európsky pohár je určený pretekárom vo vekovom rozmedzí 12-21 rokov a jej výhodou je ekonomickejšia dostupnosť ako u triedy Moto3.
Štartovné:
Predpredaj: 200,-€ / Štandardná cena: 230,-€
(plus ďalšia trieda 110,-€)
Registrovať na jednotlivé podujatia EC Stock250 sa môžete na adrese: http://www.slovakiaracing.sk/sk/fim-european-cup-stock-250/  
 
IMRC CUP
IMRC Cup je seriál pohárových dvojdňových podujatí v otvorených triedach -600 a +600, v rámci IMRC Cupu sa na prvom podujatí na Slovakia Ringu boduje do nasledovných seriálov:
– IMRC Cup – medzinárodné hodnotenie pre všetkých zúčastnených s nárokom na koncoročné ceny pre desať najlepších jazdcov seriálu v oboch triedach (-600 a +600)
– Slovenský pohár
– Czech Cup
– Puchar Polski Rookies???
Štartovné:
Predpredaj: 180,-€ / Štandardná cena: 230,-€
Pre jazdcov IMRC Cupu je na mieste podujatia možnosť dokúpenia piatkových tréningov v cene 30,-€/1 tréning
Registrovať na jednotlivé podujatia IMRC Cupu sa môžete na adrese: http://www.slovakiaracing.sk/sk/imrc/
 
INFORMÁCIE K PRENÁJMU BOXOV
Cena boxu na prvé podujatie na Slovakia Ringu je 150,-€ / 1 deň. V prípade rezervácie boxu v prihláške sa Vám k výslednej sume na zaplatenie pripočíta aj záloha za box vo výške 100,-€.
 
ZVLÁŠTNE USTANOVENIA PRE ALPE ADRIU A EC STOCK250
Zvláštne ustanovenia pre toto podujatie si môžete stiahnuť z tohto odkazu: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/04/SR_AA_SLOVAKIARING_MAY.pdf
Zvláštne ustanovenia pre jazdcov IMRC Cupu budeme jazdcom tohto seriálu posielať už čoskoro.
 
ČASOVÝ HARMONOGRAM
Máme pripravené dve verzie časového harmonogramu. Verzia č. 2 bude použitá v prípade nízkej účasti pretekárov v IMRC Cupe a teda v tom prípade spojíme triedy IMRC Cupu v rámci tréningov a vytvoríme priestor na sobotňajší tréning navyše. Najväčšia zmena by sa teda týkala soboty, kedy by v prípade verzie č. 2 jazdcom tried Alpe Adria a EC Stock 250 pribudol 15-minútový voľný tréning.
Časový harmonogram verzia č. 1: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/04/TT_AA01IMRC-_SLOVAKIARING_2016_V1-1.pdf
Časový harmonogram verzia č. 2: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/04/TT_AA01IMRC-_SLOVAKIARING_2016_V2.pdf
 
ĎALŠIE INFORMÁCIE
Čoskoro Vás budeme informovať o ďalších novinkách týkajúcich sa predovšetkým oceňovania najúspešnejších jazdcov, tzv. Prize Money.

KONTAKT
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte: info@slovakiaracing.sk,+421 918 736 557.
Webstránka: www.slovakiaracing.sk
Facebooku: https://www.facebook.com/SlovakiaRacing
 

 
Slovakia Racing Team

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok