Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Slovakia Racing: Informácie k seriálu IMRC a Czech Cup

Slovakia Racing: Informácie k seriálu IMRC a Czech Cup

Prinášame Vám informácie k seriálu IMRC (International Motorcycle Race Cup), ktorý sa tento rok uskutoční ako 4-dielny v nasledujúcich termínoch: (v texte).

  • 13.-15. 05. Slovakia Ring
  • 03.-05. 06. Pannoniaring
  • 15.-17. 07. Most
  • 23.-25. 09. Slovakia Ring

 
ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE
IMRC je seriál dvojdňových pohárových pretekov v otvorených triedach -600 a +600, v rámci ktorých jazdci okrem hodnotenia IMRC bojujú aj o body do národných pohárových seriálov:
– Slovenský pohár
– Czech Cup
– Puchar Polski Rookies
– prípadne iné Cupy
Podujatie IMRC je vždy dvojdňové, pričom pretekári majú možnosť dokúpiť si piatkové tréningové jazdy v cene 30,-€ / 1 tréning.
 
CZECH CUP
Agentúra Slovakia Racing tento rok prevzala úplnú záštitu nad seriálom Czech Cup, ktorý sa v uplynulých rokoch jazdil tiež v rámci IMRC, ale pod názvom Czech Open. Dovoľujeme si preto pozvať českých pretekárov práve do tohto seriálu, ktorý Vám v rámci medzinárodnej konkurencie IMRC ponúkne skvelú príležitosť zajazdiť si a zdokonaliť svoje jazdecké schopnosti.
Českí pretekári, ktorí sa rozhodnú štartovať v IMRC, potrebujú ku štartu buď medzinárodnú licenciu AČR, pričom môžu štartovať aj s národnou, ale v tom prípade musia mať od AČR povolenie ku štartu v zahraničí. Povolenie môže byť celoročné aj na jednotlivé podujatia, ale AČR ich vydá len s platným celoročným poistením. AČR môže jazdcovi spomenuté poistenie priamo vybaviť.
 
ŠTARTOVNÉ
Štartovné dvojdňového podujatia IMRC:
Predpredaj: 180,- € a
Štandardná cena: 230,- €
Uzávierky prihlášok za predpredajovú cenu na jednotlivé termíny budú prebiehať vždy 14 dní pred konkrétnym podujatím. V ten deň musíme evidovať Vašu prihlášku a aj úhradu na našom účte.
Pozor! Do 31. marca máte možnosť vybaviť celoročné zvýhodnené predplatné za 650,-€! V termíne 31.03.2016 musí byť úhrada pripísaná na účte Slovakia Racing. Ak sa prihlásite, ale do termínu nebude úhrada na ich účte, Vaša prihláška bude neplatná a budete sa musieť registrovať opäť, ale už len priamo pred jednotlivými termínmi.
Registrovať sa do seriálu IMRC (na jednotlivé podujatia aj pre celoročný predpredaj) môžete na adrese: http://www.slovakiaracing.sk/sk/imrc/
 
LICENCIE
Pre účasť v seriáli IMRC akceptujeme licencie všetkých krajín EU, ktorých federácie sú registrované u FIM Europe. Je potrebné byť držiteľom medzinárodnej licencie typu „A“, alebo národnej licencie typu „B“ (v tomto prípade je potrebné štartovacie povolenie do zahraničia).
 
ŠPORTOVÉ PREDPISY
Tieto dokumenty stiahnete z tohto odkazu: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/03/NSP_IMRC_CUP_2016_SK.pdf
 
ČASOVÝ HARMONOGRAM
Predstavujeme Vám predbežný časový harmonogram spoločného podujatia IMRC s Alpe Adriou, ktorý je možné variovať, to čo je uvedené v tomto harmonograme je však nami garantované minimum jazdenia.
Predbežný časový harmonogram stiahnete na tomto odkaze: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/TT_AAIMRC_2016_V1.pdf
 
CENY ZA UMIESTNENIA
V krátkom čase Vás budeme informovať aj o cenách pre úspešných pretekárov, ktoré v tomto čase pripravujeme s našimi partnermi.
 
KONTAKT
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte: info@slovakiaracing.sk, +421 918 736 557.
Webstránka: www.slovakiaracing.sk
Facebook: https://www.facebook.com/SlovakiaRacing

 
Slovakia Racing Team
   

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok