Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Pozvánka na zimné testovanie do Španielska na okruhoch Almeria a Cartagena

Pozvánka na zimné testovanie do Španielska na okruhoch Almeria a Cartagena

Vážení jazdci, rovnako ako vlani, pre Vás aj tento rok agentúra Slovakia Racing v spolupráci s agentúrou Bikepromotion pripravila termíny pre zimné testovanie na španielskych okruhoch Almeria a Cartagena. Napĺňame tak predsavzatie byť Vám, pretekárom, službami k dispozícii nielen počas pretekárskej sezóny. Pre Vaše ľahšie rozhodovanie sa či sa s nami do Španielska vybrať, si môžete hneď na úvod prezrieť našu fotogalériu z vlaňajška, ktorá Vám najlepšie priblíži atmosféru takéhoto testovania. Nájdete ju na tomto odkaze: http://www.youtube.com/watch?v=G2v3HSdK7tU

TERMÍNY A ŠTARTOVNÉ
Vo všetkých termínoch sa jedná o trénovanie v skupinách. Pokiaľ sa chcete zúčastniť aj pretekov na záver po voľných jázd, treba si doplatiť 20€. Upozorňujeme Vás, že si môžete v rámci turnusov vybrať aj menší počet dní, o čom nás budete informovať v prípade záujmu v e-maile uvedenom nižšie.
28.11.-3.12.2015 Almeria  749€ / 6 dní
5.-8.12.2015 Cartagena 549€ / 4 dni
19.12.-5.1.2016 Almeria 1299€ / 18 dní
16.-19.1.2016 Cartagena 549€ / 4 dni
21.-26.1.2016 Almeria 749€ / 6dní
6.-9.2.2016 Cartagena 549€ / 4dni
11.-16.2.2016 Almeria 749€ / 6dní 
12.-15.3. 2016 Almeria 549€ / 4 dni
Uvedená výška štartovného platí, ak ho uhradíte 3 týždne pred termínom.
Jazdec musí byť zaregistrovaný 3 týždne pred konkrétnym termínom s tým, že na našom účte, ktorý zverejníme neskôr, bude mať uhradené štartovné!
 
DOPRAVA
- Jazdci, ktorí sa rozhodnú stráviť s nami testovanie, si dopravu na miesto zabezpečia sami. V prípade záujmu Vás budeme presne informovať o možnostiach leteckej dopravy, pričom letisko je priamo v Almerii, kde Vás budeme čakať.
- Motocykle a príslušenstvo, ako oblečenie, pneumatiky a podobne:
·        si môžete do Španielska samozrejme dopraviť sami
·        alebo máte možnosť nechať si to prepraviť tam a späť za cenu 500€ a mať uskladnené od novembra až do marca na okruhu Almeria (1€/1deň). To znamená, že pokiaľ sa rozhodnete s nami absolvovať viac testovaní, motorky a príslušenstvo budú v Španielsku a my budeme za nimi lietať v dohodnutých termínoch. Čas a miesto zvozu motocyklov budú spresnené na základe Vášho záujmu. Ak budete mať motorku a zázemie uskladnené v Almerii a pôjdeme jazdiť do Cartagene, tak preprava motoriek na tento okruh bude stáť 80€ tam aj späť do Almerie.
V prípade prepravy motorky cez nás budú v určený termín prepravy k dispozícii pre motorky kovové boxy, v ktorých je priestor okrem motorky aj na základné veci ako oblečenie, prilby, stojany, kufrík so základným naradím, bandaska na benzín + nalievak. Ak by ste chceli ešte ďalší box navyše na ďalšie veci, tak cena je, ako box na motorku.
 
BOXY NA PRENÁJOM
Cena boxu na oboch okruhoch je 130€/1 deň. Cena pre jeden motocykel sa samozrejme rozráta podľa počtu motocyklov v boxe. Je aj možnosť zakúpiť si miesto v boxe za cenu 30€/jeden deň a do takýchto boxov sa budú dopĺňať jednotliví jazdci podľa záujmu a kapacity.
 
PNEUMATIKY A SERVIS NA MIESTE
Na mieste je zabezpečený servis, bežné náhradné diely ako reťaze, brzdové platničky, olej a podobne, rovnako prezúvanie pneumatík a aj samotné pneumatiky Pirelli, Dunlop, Metzeler, Bridgestone, Michelin.
 
ZÁZEMIE NA OKRUHU
Pred novým rokom bude len jeden termín, ktorého sa zúčastníme a využijeme tak všetky služby (ubytovanie, zázemie...) od partnerskej agentúry. Od nového roku však budú mať jazdci k dispozícii aj zázemie v paddocku od Slovakia Racingu v podobe stanov, náradia, sedenia, grilov a podobne, aby si jazdci nemuseli prenajímať boxy a ušetrili tak financie a taktiež bude mať Slovakia Racing vlastné ubytovanie. Neskôr Vás budeme informovať o podrobnostiach.
 
UBYTOVANIE
V prípade záujmu o ubytovanie Vám ho zabezpečíme. Hotel Marina Playa dvojposteľová izba 70€/noc aj  s polpenziou a jednoposteľová izba 49€/noc aj s polpenziou.
 
AKO SA PRIHLÁSIŤ
V prípade záujmu o testovanie nám prosím pošlite e-mail s nižšie uvedenými informáciami.
Pokiaľ by ste mali záujem už o prvý termín, tak Vás poprosíme obratom o odpoveď, aby sme mohli vykonať všetky prípravy a informovať Vás o potrebných skutočnostiach.
V e-maile prosím uveďte:
-        meno a priezvisko
-        e-mailová adresa
-        číslo telefónu
-        trieda / motocykel
-        mesto
-        krajina
-        termíny, ktorých sa chcete zúčastniť (v prípade. že nechcete absolvovať celý turnus, napíšte presné dni o ktoré máte záujem)
-        záujem o ubytovanie
-        e-mail pošlite na adresu feher@slovakiaracing.sk
Neskôr Vás budeme informovať o ďalších podrobnostiach.
 
KONTAKTUJTE NÁS
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese feher@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 918 736 557.
 
Tešíme sa na Vašu účasť!
S pozdravom
 
Slovakia Racing Team

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok