Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Poďakovanie pretekárom seriálov Alpe Adria Championship a IMRC

Poďakovanie pretekárom seriálov Alpe Adria Championship a IMRC

,,Dovoľte mi v mene usporiadateľskej agentúry Slovakia Racing poďakovať sa Vám za uplynulú pretekársku sezónu v seriáloch Alpe Adria Road Racing Championship a IMRC." P. Šurina

Ste to práve Vy, pretekári, ktorí ste svojimi výkonmi pozdvihli úroveň týchto seriálov a snahou bolo vytvoriť Vám čo najlepšie podmienky preto, aby ste si podujatia mohli užiť naplno a v pohode nielen na trati, ale aj v zázemí paddocku. Takto vzájomne spolu s Vami dosiahli, že seriály kvalitatívne napredujú.

Vďaka Vám agentúra Slovakia Racing mala čo ponúknuť aj divákom pri trati, skvelé súboje, nové rekordy okruhov, zvučné mená, to všetko robí tento šport zaujímavým aj v očiach verejnosti a ich snahou pre nadchádzajúcu sezónu je dostať tieto preteky na ešte vyššiu úroveň  v organizácii podujatí, takisto čo sa týka bonusov a doplnkového programu v paddocku a aj v medializácii, čo všetko si Vy za nemalé investície do pretekov rozhodne zaslúžite.
Ich snahou bolo splniť aj všetko to, čo Vám sľúbili a tento rok Vám v seriáloch Alpe Adria a IMRC MMSR na Prize Money odovzdali viac ako 36.000 € a na svoje si prišli aj jazdci IMRC Cupu, ktorí dostali na záver sezóny hodnotné finančné a vecné odmeny.
Stará pretekárska sezóna je za nami, no už od augusta sa pripravuje tá nadchádzajúca. V nej chcú vyriešiť nedostatky, ktoré sa vyskytli v tej uplynulej a rovnako chcú ešte zlepšiť to čo už fungovalo. Počas celej sezóny načúvali Vašim požiadavkám a teraz v zime prichádza čas, kedy sa bude všetko riešiť a pracovať na skvalitnení seriálov. Radi by do seriálu priniesli ďalší pretekársky okruh. Samozrejme, o všetkých novinkách budete informovaní.

,,Ešte raz vám všetkým ďakujem za skvelú pretekársku sezónu 2015, za Vašu účasť, za krásne športové výkony a už teraz sa teším na stretnutie s Vami v roku 2016!"

Peter Šurina,
riaditeľ agentúry Slovakia Racing
  

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok