Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Poďakovanie za Fun Cupovú sezónu 2015

Poďakovanie za Fun Cupovú sezónu 2015

Agentúra Slovakia Racing Vám vyjadruje vďaku za uplynulú sezónu Fun Cupov, ktoré pre Vás zorganizovala.

Predovšetkým Vám ďakuje za Vašu vysokú účasť na Fun Cupoch, ktorá pre nich znamená to najlepšie ohodnotenie ich organizátorskej práce. Snažili sa Vám ponúknuť čo najviac jazdenia za dobrú cenu, pričom šlo aj o to, aby ste sa na Fun Cupe cítili dobre nielen na dráhe, ale aj v zázemí.
 
Veľmi ich teší, že verní účastníci výkonnostne rastú, zrýchľujú, no predovšetkým sa na dráhe správajú zodpovedne a bezpečne. Veríme, že k tomu prispela aj Slovakia Racing Akadémia, kde sa o Vás tento rok starali naslovovzatí odborníci, Jakub Smrž a Jaroslav Černý. 
 
Bolo im cťou splniť Vám sľuby, keď na každom podujatí vouchermi na zľavnené štartovné ocenili najúspešnejších jazdcov a na konci sezóny losovali o sľúbené ceny, televízory, tablety a kamery.
 
Veľmi ich potešil Váš obrovský záujem o prvý Fun Cup na maďarskom Hungaroringu, čo svedčí o Vašom záujme jazdenia na väčšom počte okruhov. Ten, ktorý sa mal konať na Pannoniaringu, bol z pochopiteľných dôvodov zrušený, ale v budúcej sezóne Vám bude s radosťou nahradený.
 
Už dnes sa agentúra Slovakia Racing teší na novú sezónu Fun Cupov, ktorú pre Vás už teraz pripravuje. Chcú sa viac zdokonaľovať, radi by Vám ponúkli ďalší okruh, chystajú opäť akadémiu... O všetkých novinkách Vás budú samozrejme informovať.
 

 
Peter Šurina
riaditeľ agentúry Slovakia Racing

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok