Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Organizačné informácie k podujatiu Alpe Adria, ME Stock 250 a IMRC na Slovakia Ringu

Organizačné informácie k podujatiu Alpe Adria, ME Stock 250 a IMRC na Slovakia Ringu

Vážení jazdci, prinášame Vám niekoľko organizačných informácií k záverečnému podujatiu sezóny, ktoré sa uskutoční 11.-13. septembra na Slovakia Ringu.

PRÍJAZD NA OKRUH
Pre tých, ktorí prídu na Slovakia Ring vo štvrtok 10. 9. bude vstup do areálu z organizačných dôvodov umožnený od 19:30 hod. Pokiaľ prídete na okruh už v priebehu dňa, budete s Vašimi sprievodnými vozidlami nasmerovaný na záchytné štrkové parkovisko pred areálom pri tribúne B. *Vstup teda bude vo štvrtok umožnený od 19:30 hod až do 24:00 a potom v piatok ráno od 7:00 hod! *Pokiaľ prídete v čase po polnoci, budete s Vašimi sprievodnými vozidlami rovnako nasmerovaný na záchytné štrkové parkovisko pred areálom pri tribúne B.
 
ADMINISTRATÍVNA A TECHNICKÁ KONTROLA
Kontroly prebehnú vo štvrtok 19:00 – 22:00, v piatok 7:00 – 20:00 a v sobotu 7:00 – 15:00 hod.
 
VSTUPENKY PRE SPRIEVOD PRETEKÁROV
Pokiaľ budú chcieť členovia sprievodu pretekárov sledovať podujatie z diváckych tribún, budete mať pre nich vstupenky k dispozícii za polovičnú cenu oproti bežnému vstupnému. To znamená cena za vstupenku na hlavnú A-tribúnu 3,-€ / 1 deň a na ostatné tribúny za 1,50,-€ / 1 deň. Vstup na tribúny bude teda pre Vaše sprievody možný len so vstupenkou pre konkrétnu tribúnu.
 
SPOMIENKA NA BERTA CAMLEKA
Vážení jazdci, chceme si spolu s Vami uctiť pamiatku jedného z nás, skvelého pretekára a človeka Berta Camleka, ktorý bol nielen alpsko-jadranským šampiónom a víťazom mnohých pretekov, ale aj pevnou súčasťou histórie tohto seriálu. V sobotu večer po skončení tréningov organizujeme pietny akt v podobe čestného kola, kde by sme radi videli čo najväčší počet vás jazdcov. O podrobnostiach Vás budeme ešte informovať.
 
SLÁVNOSTNÉ VYHODNOTENIE SEZÓNY
Po skončení nedeľných pretekov prebehne v priestoroch okruhu slávnostné vyhlásenie najúspešnejších pretekárov. Z každej triedy budú dekorovaní traja najúspešnejší jazdci.
Slávnostného večera sa môžu zúčastniť všetci pretekári zúčastnení na podujatí, rovnako aj ich sprievod. Každý pretekár má vstup voľný, členovia sprievodu za 15,-€ na osobu.
Zároveň vás chceme, ak je to možné, z organizačných dôvodov požiadať o potvrdenie Vašej účasti a počtu sprevádzajúcich osôb najlepšie najneskôr do 5. septembra na adrese hambalek@slovakiaracing.sk.

NEZABUDNITE VYUŽIŤ TRÉNING NA FUN CUPE!
Tí pretekári, ktorým pôjde o dôležité body na poslednom podujatí, môžu ako tréning na Slovakia Ringu využiť dvojdňové podujatie Fun Cup, ktoré sa na tomto okruhu uskutoční o pár dní skôr, 7. a 8. septembra. Všetko o Fun Cupe nájdete na tomto odkaze: http://www.slovakiaracing.sk/sk/posledny-tohtorocny-fun-cup/
 
KONTAKTUJTE NÁS
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese info@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 918 736 557.
Tešíme sa na Vašu účasť!
 
S pozdravom
Slovakia Racing Team

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok