Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Vydarená premiéra Fun Cupu na Hungaroringu

Vydarená premiéra Fun Cupu na Hungaroringu

V dňoch 8. a 9. júna agentúra Slovakia Racing po prvý raz usporiadala podujatie Fun Cup na maďarskom okruhu Hungaroring. Toto podujatie sa stretlo s obrovským záujmom zo strany jazdcov, ktorí sa na dráhe počas prvého dňa pohybovali v počte viac ako dvesto!

VEĽKÉ ROZDIELY V DOSAHOVANÝCH ČASOCH
Bolo mnoho jazdcov, u ktorých sa objavovali počas dňa veľké rozdiely v časoch na kolo v jednotlivých tréningoch a pretekoch, čo však nebolo dané tým, že by sa jednalo o tzv. nepopulárnych „skokanov“. Dovoľte nám ozrejmiť Vám tieto situácie. Pravdou je, že jazdci na Hungaroringu buď nikdy, alebo dlhý čas predtým nejazdili a tým pádom sa správne neodhadli a zadelili do nesprávnych skupín. Tí, ktorí sa vrátili po dlhom čase, sa do toho rýchlo dostali a ich časy šli prirodzene rapídne nadol. Tieto situácie sa operatívne riešili počas celého prvého dňa, čoho dôkazom je, že na druhý deň v tomto smere fungovalo všetko ako malo. Keďže sa šiel Fun Cup na tomto okruhu po prvý raz, tak nebola k dispozícii databáza dosiahnutých časov jazdcov, ako tomu býva na iných okruhoch.

ZACHOVANIE MNOŽSTVA JAZDENIA
Tým, že sa prvého dňa zúčastnilo viac ako dvesto jazdcov, bola pridaná ešte jedna tréningová skupina, aby nebol odmietnutý žiaden záujemca o jazdenie, keďže absolvoval cestu až na Hungaroring. Tým pádom boli ale jazdci ukrátení o množstvo jazdenia, čomu sa však v budúcnosti agentúra vyhne.
Prvou možnosťou je, že sa zachová maximálny počet štyroch skupín (A, B, C, D) a pridá maximálne jedna skupina do pretekov, keďže priepustnosť tratí je v pretekoch nižšia ako počas tréningu. Tým pádom odporúčame jazdcom zaregistrovať sa na podujatie včas spolu aj so zaplatením úhrady, aby sa nestalo, že pri spoľahnutí sa na uhrádzanie na mieste bude musieť čakať už len ako náhradník...
Druhou možnosťou je, že by sa predĺžil deň jazdenia, aby vyšli tréningy aj na päť skupín.
Každopádne do budúcnosti agentúra Slovakia Racing garantuje, že jazdci budú mať vždy počas dňa vopred zaručených 5 až 6 jazdení na okruhu.
 

ZDROJ
www.slovakiaracing.sk

KONTAKT
e-mail: info@slovakiaracing.sk, telefón: +421 918 736 557

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok