Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Info pre jazdcov IMRC - Pannoniaring 29.-31. 5.2015

Info pre jazdcov IMRC - Pannoniaring 29.-31. 5.2015

Nasledujúce informácie sú určené pretekárom IMRC s dôležitým upozornením týkajúcim sa tých,  ktorí chcú na spoločných podujatiach IMRC MMSR + Alpe Adria bodovať aj do hodnotenia šampionátu Alpe Adria.

INORMÁCIA O PNEUMATIKÁCH
Pre týchto jazdcov IMRC MMSR, ktorí chcú bodovať aj do Alpe Adria, platí, že musia dodržiavať technické aj športové poriadky Alpe Adrie.
Znamená to, že pokiaľ jazdíte na pneumatikách značiek Dunlop či Pirelli, nákup pneumatík do kvalifikácií a pretekov si musíte zrealizovať s partnerskými spoločnosťami seriálu Alpe Adria, a to Maco Racing (Dunlop) a IV Racing (Pirelli). Pneumatiky teda budú musieť byť kúpené a označené práve od uvedených partnerských spoločností.
 
PRE JAZDCOV IMRC CUPU
Keďže na rozdiel od pretekárov IMRC MM SR je pre jazdcov IMRC Cupu len dvojdňové, majú jazdcu Cupu možnosť využiť aj piatkové tréningy, pričom cena je 30,-€ / 1 tréning.
 
POVOLENIE K ŠTARTU V ZAHRANIČÍ
Pokiaľ nie je súčasťou Vašej pretekárskej licencie povolenie štartu v zahraničí od materskej federácie, je nutné, aby ste si toto povolenie priniesli na podujatie so sebou.
 
PRÍĎTE S VYTLAČENOU PRIHLÁŠKOU
Pre plynulejší a rýchlejší priebeh registrácie pretekárov na mieste podujatia je nutné, aby ste prišli s vytlačenou prihláškou. Tá Vám prišla ako príloha na emailovú adresu hneď po on-line registrácii na našej webovej stránke. Sami sebe tak ušetríte čas.
 
POUŽÍVANIE ONBOARD KAMIER
Nie je povolené používať kamery pre snímanie jazdy z prilby pretekára! Pokiaľ chcete mať kameru upevnenú na motocykli, musíte o to požiadať organizátora podujatia, agentúru Slovakia Racing a media delegáta p. Deana Grbaća. S povolením a pripevnenou kamerou na motocykli musí pretekár prísť už na technickú prebierku!
 
VSTUP DO AREÁLU OKRUHU PANNONIARING
Vstup do areálu okruhu Pannoniaring je možný vo štvrtok 28. mája až od 19:00 hod.
 
KONTAKTUJTE NÁS
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese info@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 918 736 557.
 
Tešíme sa na Vašu účasť!
 
S pozdravom
 
Slovakia Racing Team
 

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok