Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Sezóna oldtimerov odštartuje 24. mája na Slovakia Ringu

Sezóna oldtimerov odštartuje 24. mája na Slovakia Ringu

Blíži sa prvé podujatie oldtimerov na Slovensku, ktoré sa uskutoční dňa 24. mája 2015 na okruhu Slovakia Ring (variant č. 5).

Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v jazde pravidelnosti sa tentoraz spojili v českým Přeborom v jazde pravidelnosti. V štartovom poli sa predstavia sólo motocykle a sajdkáry a nebude chýbať ani Ducati Slovakia Cup. V týchto pretekoch zatiaľ nerátame s kategóriou 0 paráda.

Časový harmonogram podľa Zvláštnych ustanovení je predbežný a takisto aj spájanie tried. Pre preteky boli vyhotovené dva typy prihlášok, najmä z dôvodu, že jazda pravidelnosti v Českej republike sa jazdí v iných kategóriách ako na Slovensku, čo znamená, že pretekári jazdiaci Přebor ČR budú štartovať pod takými štartovnými číslami, ako sú zvyknutí v Čechách. Po spojení kategórií budú všetci účastníci bodovať aj v Medzinárodných majstrovstvách SR.

Chceme pretekárov informovať, že uzávierka prihlášok bola 5. 5. 2015. Boli by sme radi, ak ste termín nestihli obratom sa na podujatie prihlásili, aby sme časový harmonogram mohli čo najoptimálnejšie vypracovať.

Administratívne a technické preberanie sa uskutoční v sobotu 23.05.2015 a v ten deň bude možné aj trénovať v čase od 18.00 do 20.00 hod voľnými tréningami.

Tešíme sa na vašu účasť

Peter Baláž

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok