Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Organizačné pokyny pre štart na MS a ME

Organizačné pokyny pre štart na MS a ME

V súvislosti s rozbiehajúcou sa motocyklovou sezónou 2015 a účasťou jazdcov na Euróspkych a svetových šampionátoch informujeme jazdcov o systéme prihlasovania sa na podujatia FIM a FIM Európa.

Na oficiálne majstrovstvá sveta a Európy musí mať jazdec podanú prihlášku na oficiálnom tlačive šampionátu, ktoré musí byť potvrdené SMF a odoslané organizátorovi, resp. promotérovy šampionátu v stanovenom termíne. Najčastejšie je termín uzávierky prihlášok min. 30 dní pred podujatím.

Na základe uvedeného a na základe zabezpečebnia servisu pre jazdcov prihlasovanie na MS a ME zabezpečuje sekretariát SMF, avšak jazdec musí min. 35 dní pred termínom konkrétneho podujatia kontaktovať e-mailom sekretariát SMF, kde okrem termínu a typu podujatia na ktorom chce štartovať uvedie: značku a obsah motocykla, typ doprovodného vozidla a mená doprovodu (mechanik, manager a pod.). Na základe uvedených údajov sekretariát vypíše príslušnú prihlášku a odošle ju organizátorovi podujatia. Prípadne na ME môže jazdec vypísať a poslať na sekretariát oficiálne tlačivo prihlášky na ME, ktoré sa nachádza na stránke http://www.smf.sk/materials/supervisor/entry_fime.pdf

Upozorňujeme, že v prípade neúčasti na podujatí je jazdec povinný max. do dňa technickej prebierky uskutočniť ospravedlnenie z podujatia pod následkom udelenia pokuty FIM alebo FIM Európa. Ospravedlnenie už môže uskutočniť individuálne na e-mailovú adresu organizátora (je uvedená v ZU), alebo taktiež prostredníctvom sekretariátu - telefonicky alebo e-mailom nahlásiť neúčasť a sekretariát SMF odošle ospravedlnenie. Ospravedlnenie je možné realizovať prostredníctvom tlačiva, ktoré sa nachádza vo formulároch alebo TU.

Upozorňujeme na dodržiavanie termínu odoslania prihlášky, nakoľko nie každý organizátor akceptuje prihlášku jazdca po termíne uzávierky prihlášok, ktorý je definovaný vo zvláštnych ustanoveniach. 

V prípade nejasností prosím neváhajte včas kontaktovať sekretariát SMF, aby sme predišli prípadným problémom a nedorozumeniam. Sekretariát SMF nie je povinný kontaktovať každého jazdca a preverovať jeho štart na šampionátoch!

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok