Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

51. ročník Zlatej prilby SNP v Žarnovici

51. ročník Zlatej prilby SNP v Žarnovici

V nedeľu 31.8.2014 o 13,30 hod. bude na plochodrážnom štadióne v Žarnovici odštartovaný už 51. ročník Zlatej prilby SNP. Toto významné podujatie každoročne organizuje Automotoklub Plochá dráha Žarnovica na počesť obetí Slovenského národného povstania.

Tešiť sa môžete na špičkových pretekárov z 9 krajín, ktorí sú zárukou vynikajúceho športového zážitku a predvedú zaujímavé boje o malú a aj veľkú putovnú zlatú prilbu. Do bojov o Zlatú prilbu zasiahne aj stále úradujúci Majster Európy Martin Vaculík, ktorému sa podarilo v minulosti už dvakrát na Zlatej prilbe zvíťaziť. V tomto ročníku je Martin pred záverečným podujatím ME v Poľsku (Czestochowa, 19.9.2014) na 3. mieste.

Súčasťou 51. ročníka Zlatej prilby SNP bude aj premiéra skladby s názvom: SPEEDWAY, ktorá vznikla na podnet Automotoklubu Plochá dráha Žarnovica.

Kompletná štartovná listina

Česká republika - Martin Gavenda, Ing. Martin Málek; Maďarsko - Roland Benkő, Patrik Nagy; Nemecko - Mathias Bartz, Ronny Weis; Poľsko - Kamil Brzozowski, Stanislaw Burza, Marcin Jedrzejewski, Karol Zabik; Rakúsko - Jannik Klein; Slovinsko - Žiga Kovačič, Jernej Pečnik; Taliansko - Mattia Carpanese, Nicolas Vicentin; Ukrajina - Stanislav Mielničuk, Andrij Kobrin; Slovensko - Patrik Búri, Michal Tomka, Martin Vaculík, Adam Čarada

Zdroj: speedway.sk

Plagat_A5_ZP.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok