Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Výstava MOTOCYKEL 2014 s účasťou SMF

Výstava MOTOCYKEL 2014 s účasťou SMF

V bratislavskej Inchebe bude od 13. do 16. marca najväčšia koncentrácia motoriek na Slovensku. Výstava MOTOCYKEL prinesie exkluzívnu prehliadku strojov najznámejších značiek

AEON, APRILIA, BIG DOG, BMW, BOMBARDIER, CAN AM, CPI, C2I, DERBI, DUCATI, GAS GAS, GILERA, HARLEY DAVIDSON, HONDA, HUSQVARNA, INDIAN, KAWASAKI, KSR MOTO, KTM, MOTO GUZZI, MV AGUSTA, NORTON, OVER, PIAGGIO, SYM, SUZUKI, TRIUMPH, YAMAHA, VESPA a VICTORY.

Ponuku sériovo vyrábaných motocyklov doplní hneď niekoľko mimoriadne zaujímavých kúskov. Návštevníci si budú môcť obzrieť stroje, ktoré svojich majiteľov vyniesli na výslnie - Hondu RC213V majstra sveta MotoGP Marca Marqueza, Hondu CBR1000RR Fireblade mnohonásobného šampióna Tourist Trophy Isle of Man Johna McGuinnessa a Hondu CRF450 Rally z najťažšej súťaže sveta – Dakaru.

So svojimi zážitkami sa podelí Čech Pavel Suchý, ktorý na 35-ročnej Jawe 350 za osem mesiacov prešiel celý svet – úplne sám a bez navigácie!

Fanúšikovia tuningu sa môžu tešiť na atraktívnu prehliadku Customs of Slovakia, ktorá predstaví aj jedinečné modely motoriek vyrobených na zákazku. Príchuť nebezpečenstva do Incheby prinesú adrenalínové ukážky popredných slovenských trialistov. Nebudú chýbať ani zaujímavé besedy a autogramiády úspešných motocyklových reprezentantov z Rally Dakar a premietanie filmov z tohto prostredia.

Akčnejší návštevníci si budú môcť otestovať e-skútre v novom testovacom centre a zajazdiť si na skútroch a minibikoch.

Spoločne s podujatím MOTOCYKEL sa uskutoční výstava lodí a plavidiel BOAT SHOW a výstava pre všetkých milovníkov prírody - RYBÁRSTVO, POĽOVNÍCTVO, VOĽNÝ ČAS. 

Počas výstavy budú tiež vyhlásené výsledky ankety MOTOCYKEL ROKA ( štvrtok 13.3.2014) a budú dekorovaní i majstri SR motocyklových disciplín SMF v rámci "Večera majstrov SMF 2013" ( piatok 14.3.2014).

Už tradične sa výstavy zúčastňuje i Slovenská motocyklová federácie, ktorá bude mať tento rok expozíciu na rovankom mieste ako v roku 2013, t.j. v hale B2, stánok č.31.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu !

 

Viac informácií na www.incheba.sk.

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok