Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

Druhé sústredenie motokrosu mládeže - Gbelce

Druhé sústredenie motokrosu mládeže - Gbelce

Uplynulý víkend hostil motokrosový areál v Gbelcoch účastníkov 2. sústredenia mládežníckeho motokrosu SMF. Vedúcim a trénerom sústredenia bol Dušan Predanocy, ktorý zhodnotil priebeh sústredenia nasledovne.

Dňa 30.-31.10.2015 sa uskutočnilo v areáli Gbelce druhé tohtoročné motokrosové sústredenie detí MX50, MX65, MX85 a to i s účasťou dievčat. Sústredenia sa zúčastnilo 15 detí žhavých po tréningu a nových informáciach. Počasie bolo úplne super, krásne babie leto, takže slniečko nám svietilo po celé dva dni. V spolupráci s mojou pravou rukou - Vladom Kostelanským #999, sme deti rozdelili do dvoch skupín, ktoré sa na trati striedali približne v polhodinových intervaloch. V sobotu sme s deťmi začali trénovať na jednoduchšej časti trate a v nedeľu sme sa pustili do ťažšej a náročnejšej časti trate. Kosťo mi veľmi pomohol s ukážkami techniky jazdy na motorke, aby to deti jednoduchšie pochopili. Takže všetky úseky trate mali s perfektnou top ukážkou techniky jazdy. Kosťo, dík...
Bratia Vörösovci nám zabezpečili pekné ubytovanie s wellnessom len 6km od areálu. Deti sa vybláznili, vykúpali, vyhriali a bolo vidieť, ako ich tieto dva dni perfektne spojili a stali sa z nich nerozluční kamaráti.
Chcel by som sa týmto poďakovat SMF za možnost pomôcť rozvíjať slovenský mládežnícky motokros. Verím, že ak bude takýchto sústredení pre deti viac, že sa nám podarí spoločne objaviť a vychovať nové motokrosové talenty. 
 

Predanocy Dušan
vedúci sústredenia a člen ŠK TPM SMF

 

Uvedené Dušanove slová potvrdzujú i poďakovania od rodičov zúčastnených detí, ktoré sme na sekretariát SMF obdržali:

Ľudovít Dóka:
„Ďakujeme SMF za veľmi kvalitný tréningový program pre motokrosových jazdcov v Gbelciach. Dúfame, že v budúcnosti budete takéto sústredenia robiť častejšie. Radosť bolo pozerať sa na mládež, ako už v druhý deň tréningu zrýchlovali. Držíme Vám place, aby ste náš motokrosový život trošku uľahčili. A ešte ďakujeme za veľmi kvalitného trénera p. Predanocyho.”


Róbert Jackuliak:
„Dobrý deň. Zúčastnil som sa MX sústredenia v Gbelciach v dňoch 30.-31.10.2015 na MX trati v Gbelciach. Bolo to perfektné podujatie, Dušan Predanocy to viedol na vysokej úrovni, deti ho absolútne rešpektovali a plnili jeho pokyny a konkrétne môj 10-ročný syn sa maximálne zlepšil v jazdení. Dúfam, že SMF bude aj budúci rok organizovať podobné podujatia, aby sme mali do budúcna zabezpečenú účasť chlapcov v motocyklovom športe. Naozaj, opakujem, Dušan to viedol fantasticky, bolo to výbroné.” 

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg17.jpg18.jpg19.jpg21.jpg22.jpg23.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok