Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

SUPERCROSS opäť v Košiciach, 13.2.2016 v Steel Aréne!

SUPERCROSS opäť v Košiciach, 13.2.2016 v Steel Aréne!

Po úspešnom prvom ročníku sa poromotéri pustil do ďalšej výzvy: EUROPE STARS SUPERCROSS TOURNAMENT 2O16. Ešte dynamickejší systém súťaženia, kde budú môcť prítomní diváci dať divoké karty svojim favoritom, šialená pyrotechnická show, elektrizujúci hudobný mix DJ EKG, pripravený špeciálne pre túto príležitosť, vystúpenie hip-hopovej hviezdy EGA a svetové tanečnice GRIMMY. Pôjde o veľa!

Tí najlepší osemnásti motokrosoví jazdci z celej Európy, schopní robiť bláznivé kúsky, skoky a predvádzať rýchlu jazdu sa stretnú v súboji o finančné výhry v celkovej hodnote 7000 €. Jazdiť sa bude systémom 3HEADS, kde sa oproti sebe na rampu postavia vždy 3 jazdci. Celkovo 18 súťažiacich bude postupne vypadávať až do momentu, kedy zostane posledná trojica na rampe, ktorá si vo vyraďovacích súbojoch rozdelí stupienok víťazov.

Hviezdy svetového motošportu mieria na Východ                                              

Víťazstvo z minulého roka si príde obhájiť Francúz Charles Lefrancois, proti ktorému sa postavia ďalšie hviezdy ako Honza Brabec (CZ) , Kade Walker (CAN), Gert Krestinov (EST), Mike Valade (FRA), Matteo Bonin (ITA) a ďalší... Aj milovníci „freestyle-u“ si prídu na svoje, súťažiť sa bude v skákaní o najlepší WHIP s finančnou odmenou 500 €.

Lístky na košický Supercross už v predaji!

Lístky na najdynamickejšiu motoudalosť roka, EUROPE STARS SUPERCROSS TOURNAMENT 2O16, sú už v predaji v sieti Ticketportal (link: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=65210 ), alebo cez oficiálny web podujatia www.supercross.sk

Využite akciu na vstupenky v hodnote 15,- Eur. Kúpte si 4 vstupenky v cene 15,- Eur a 5. máte ZDARMA! Akcia je časovo limitovaná, tak neváhajte a využite ju čím skôr.

Novinky, dopĺňanie štartovacej listiny či akcie na kúpu lístkov môžete sledovať aj na facebooku: Supercross Slovakia (link: https://www.facebook.com/Supercross-Slovakia-1545115929062412/timeline/ )

Promo video: https://www.youtube.com/watch?v=GDxCgsSwplA

 

Supercross_Kosice_2016.jpgeurope_stars_1.jpgSupercross_Europe_stars_2016_-_track_kopie.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok