Skoč na obsah Skoč na menu
Toto je archívna verzia webstránky smf.sk. Informácie nemusia byť aktálne.

MM SR v motokrose Sverepec - zmena trate!

MM SR v motokrose Sverepec - zmena trate!

V nedeľu 21.6.2015 sa v NKC Sverepec uskutoční druhé podujatie tohtoročného seriálu MM SR v motokrose jednotlivcov tried MX85, MXjunior, MX1, MX2 a MX4. Pre tento rok sa priaznivci motokrosového športu môžu tešiť na veľké zmeny. Organizátor jednak predĺžil trať na 1750m a zmenila sa i smer jazdenia, bude sa jazdiť v proti smere hodinových ručičiek. 

Dňa 16.6.2015 športová komisia TPM SMF v areáli uskutočnila inšpekciu trate na základe ktorej boli odsúhlasené úpravy zvláštnych ustanovení v bode 2.TRAŤ: zmenila sa dĺžka trate na 1750 m a zmenil sa i smer jazdy - jazdiť sa bude v proti smere hodinových ručičiek. 

Organizátor Motošport klub Sverepec a agentúra Sport tour, k.s. Púchov pevne veria, že všetky uvedené zmeny budú viesť k zatraktívneniu motokrosu vo Sverepci ako pre jazdcov, tak i pre divákov.

Motokrosový šampionát v NKC Sverepec začína v nedeľu 21.6.2015 o 8,15 tréningovými jazdami, štart pvej fináloej jazdy je tradične o 13,00 hod. 

Návštevníkov podujatia a doprovody štartujúcich jazdcov upozorňujeme na vyhradené parkovacie plochy vedľa areálu a z bezpečnostných dôvodov ich organizátor prosí io doržiavanie pokynov usporiadateľskej služby podujatia. 

Tešíme sa na stretnutie vo Sverepci.MXsverepec_2015.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok